Barkodlu satış programı

Excel Vers. ve Dili
2003
arkadaslar barkotlu satis programi lazim bana . isterseniz bu programi yazabilmek icin bana gerekli olan programlari iletin yada bana bir ornek gonderin .. cok ihtiyacim var ... :yardim: :yardim: :yardim: :yardim:
ister balik verin isterseniz balik tutmayi ogretin yada her ikiside olabilir :arkadas:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
o dediğini burda bulabileceğini sanmıyorum ve bu konuda size yardımcı olacak kişi saten bu işten para kazanıyordur. Anlıyacağınız beleşe yapan birisini bulmanız zor bence siz bir kez daha düşünün ve bir tel bırakın emin olun size dönen birileri olur.

Excel Vers. ve Dili
office 2003, sql server
Hayır hayır çok basit barkodlu program.. onu kendin de yapabilirsin.. eğer yapmış olduğun bi programın varsa onu barkoda çevirmende yardımcı olabilirim.. sen sadece özelliklerini anlat prg ne yapman gerekeni söylim.. ama hazırda programın yoksa yeni baştan yapmak çok uzun sürer. ancak parayla yaptırırsın.. kolay gelsin..

Excel Vers. ve Dili
office 2003, sql server
Barkod prg

Merhaba..
ocx register ettikten sonra access te yaptığım bu prg çalıştırabilirsin. Her malzemeye ait atanan barkod numarasını .. barkoda çeviriyor.. güzel kullanışlı oldu.. kolay gelsin.. selamlar

Excel Vers. ve Dili
office 2003, sql server
ocx reg dediğim olay şu : ilişikteki barcodex.ocx i windows system32 nin içine kopyalıyorsun ve başlat tan çalıştıra geliyorsun /regsvr32 barcodex.ocx yazıp entere basıyorsun. Bunu yaptıktan sonra önceki gönderdiğim programı çalıştırabilirsin.. kolay gelsin...

Excel Vers. ve Dili
office 2003, sql server
neden gönderemedim ocx acaba.. neyse sende var zaten..

Excel Vers. ve Dili
2000 tr
cuneyta kardes sen naptın yaaa
Allah tuttugunu altın etsin

yaptıgım bir programa haftalarca font aradım en sonunda free ve sadece sayı içeren font buldum onun start ve stop karakterlerini ekledim ve istedigim sayıyı yaptırdım
bitirdin beni final oldu

cokk saol

Excel Vers. ve Dili
2007
arkadaşlar banada lazım ama indiremiyorum neden acaba
emeğinize sağlık bu arada

arkadaşlar bende indirecem ama download etmiyor *.ocx ve *.mdb dosyaları nasıl alırım yardım
bubaşarılı calışmayı cok merak ettim.

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Emeğinize sağlık , böyle bir şey arıyordum hazıra kondum galiba hakkınızı helal edin .

Son düzenleme: