baskı önizlenecek dosya açık olan diğer dosya yüzünden arka planda kalıyor

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
ya değerli hocalar çok özürdilerim bütün yardımlarınıza rağmen yapamadım,olmadı,baskıönizleme penceresi diğer dokümanın arkasına yerleşiyor.ekte dosya gönderdim bi bakar mısınız?sağolun. şimdi göndermiş olduğum t2 ismindeki dosyanın yanına bir de "t3" isminde dosya oluşturun.sonra t2 yi açın zaten ileti penceresi sizi yönlendirecek..baskı önizleme açılıyor ama arka planda kalıyor,lütfen yardım edin,sinir etti bu şey beni. hadi iyi çalışmalar.
Eklenmiş Dosyalar t2.zip (10.9 KB, 2 Görüntülenme)

ya hocalar çok özürdilerim yanlış dosyayı eklemişim doğrusunun adı "basöniz" olucak onu da ekledim.sayın mehmett bey bi bakar mısınız?ayrıca ilginize çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
maşallah , bura da vahşi batının terkedilmiş kasabası gibi.word'te öğrenilmesi gereken okadar şey var, kimse ilgilenmiyor heralde word ile..

Son düzenleme:

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Sn takoo

Ben denedim, baskı ön izleme penceresi diğer dökümanın arkasına yerleşmiyor. Öyle bir hata görseydim nedenini araştırırdım fakat bende normal olduğu için araştıramıyorum.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
takoo dosyayı gönderiyorum,bi bak nasıl olmuş.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
takoo dosyayı gönderiyorum,bi bak nasıl olmuş.
çok özürdilerim üzerinde çalıştığım dosyayı bir süreliğine buraya bırakmam gerekiyor da,kusura bakmayın,iyi çalışmalar:mrgreen:

Son düzenleme: