Belge Numarası

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Ekte gönderdiğim örnekte (sarı zemin üzerindeki) belge numarası hersene değişecek 1 den başlayarak belge numarası vereceğim. Listem 1200 kişi yaklaşık her sene belge numarasını nasıl 1 den başlayarak verebilirim.Verdiğim numaralarda aynı olmayacak.

Sayın Modalı, evet belge numarası her sene farklı olacak yani sil baştan 1 ocak 2007 den itibaren 1 nolu belgeyi vererek devam edecek.Yani tamamen silinip yeniden numara verme şeklinde olacak.

Birde verdiğim belge numarasını en son hangi numarayı vermişim, sıradakine hangi numarayı vereceğimi bilebilmeliyim.Teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Nasıl yapabileceğim konusunda yardım lütfen saygıdeğer hocalarım.Teşekkür ederim.

Sorunun "Birde verdiğim belge numarasını en son hangi numarayı vermişim, sıradakine hangi numarayı vereceğimi bilebilmeliyim." bölümüne ekteki dosyada küçük bir çözüm getirdim zannediyorum. Sene başında EN SON KAYIT bölümüne 1 yazarsan yıl boyunca sayı 1 artar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Teşekkürler.

Teşekkür Ederim.Arkadaşım , kusura bakma biraz geç oldu ama bağlanma problemleri haliyle , bu forum gerçekten çok güzel, paylaşmak güzel herkese iyi çalışmalar.Tekrar Teşekkürler.