Belirtilen sayfa adları dışındaki Sayfa adlarını listeleme ve Hyperlink oluşturma

Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2010 PRO TR 64 bit
Değerli arkadaşlar merhaba,

Bu forumda araştırma yaparken bulduğum aşağıda Makro ile çalışma kitabında yeralan tüm sayfaları E sütununda listeleyip , sayfanın A1 hücresine hyperlink olusturabiliyorum.

Benim sorum ise Şu:
bu kodda nasıl bir değişiklik yapar isem belirlediğim sayfalar dışındaki tüm sayfaları listeler

örneğin : çalışma kitabımda 50 adet sayfa var , ben bunların içinde ismi ahmet , mehmet , ayşe , fatma olanlar dışındaki tüm sayfaların listelenip kopyalanmasını istiyorum. Aşağıdaki kodda nasıl bir değişiklik yapmalıyım ?
saygılarımla

Sub listele_baglantıVer

Dim sayfa3 As Worksheet
Dim k As Integer
k = 5
Sheets("DENEME").Range("A:A").Clear
For Each sayfa3 In Worksheets
Sheets("DENEME").Cells(k, 5).Select
ActiveSheet.Hyperlinks.Add Anchor:=Selection, Address:="", SubAddress:=sayfa3.Name & "!A1", TextToDisplay:=sayfa3.Name
k = k + 1
Next sayfa3
Application.ScreenUpdating = True
End Sub

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Sayın apocalyt ,

Tablonun üst kısımlarına başlıklar ve bazı formüller ekleneceğinden dolayı kodlarda değişiklik yapmam gerekiyor

A) listeleme ve Bağlantı oluşturma Beşinci satırdan itibaren başlaması için kodlarda nasıl bir değişiklik yapılması gerekir?
Yani sayfa adlarını A5 hücresinden itibaren aşağıya doğru sıralamalıyım ve E5 hücresinden itibaren de kalmasını istediğim sayfalar Hyperlinkle sıralanmalı

Alternatif bir çözüm nasıl bulabilirim?

İlginiz için çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız.

Saygılarımla.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Sayın apocalyt ,

Göndermiş olduğunuz dosyadaki kodlar tam istediğim gibi olmuş, ellerinize sağlık.
İlginize ve emeğinize teşekkür ederim. Saglıkla kalın.

Sadece öğrenme amaçlı , Affınıza sığınarak bir sorum daha olacak . Tabloyu kodları ekteki şekilde değiştirirsem , yanlış olurmu yada bir hatayla karşılaşırmıyım ? bu soruyu sormamın sebebi Excelde makro çalıştırıldıktan sonra geri al tuşunu kullanamamaktan dolayıdır.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Üstad ekteki şekilde değiştirmeniz sorun teşkil etmicektir kanısındayım..ancak şu anda bulunan her iki düğmede aynı işlemi yapıcaktır..yani tüm sayfaları listeleyip bağlantı oluşturmak için ikinci tuş yetersiz kalıcaktır..ancak b sütunundaki "listele" yazan hücreleri silerseniz bu bir anlamda o hücrelerdeki formülü silmek veya değiştirmek anlamına gelir ki ancak bu şekilde tüm sayfaları bağlantı kurup listeleyebilirsiniz..

Excel Vers. ve Dili
Bilgi dönüşü için teşekkürler . Dosyadaki kodları Öğretici ve çözebileceğim sadelikte yazdığınız içinde ekstra teşekkür ederim.
Saglıcakla kalın.