bilgilerin bir forma girerken diğer formada yazılması

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın arifbirgen,

Tam olarak ne yapmak istediğinizi açık olarak anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Formun işlevi: veri tabanından istifade edecek kişilerin veri tabanı içerisine kolay ve etkin bilgi yüklemelerini sağlamaktır. Bilgi girişinde kullanıcıya dost arayüzler form nesneleri sayesinde oluşturulabilir.

Şimdi amaç veriyi kolay tabloya yazdıktan sonra tekrar başka bir formda görmenin hiçbir pratik yararı yok.

Yok eğer amaç tablolara yazılmış olan bilgilere ulaşmak ise o zaman seçim işlemlerini sorguya yaptırıp, raporla sonuçları görebiliriz.

Alt formun işlevi ne sizin uygulamada anlayamadım.

iyi çalışmalar :D

bilgilerin alt formda gözükmesi

Sayın Modalı

2 nolu forma bul butonu ekleyip öğrenci no girerek süzme yapılarak o öğrencinin ceza ve davranış hakkında bilgiyi görmektir.Paylaşımda diğer idareci arkadaşlar veli görüşmeside bilgi vermektir.
Ayrıca ceza alan öğrencinin suç işeme durumunda önceki ceza durumuna bakılması gerekir.Yönetmelikler ona göre uygulanmaktadır.Öğrenci mevcudu çok olması nedeniyle takip kolaylığı sağlayacaktır.İyi çalışmalar ve esenlikler dilerim.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
sayın arifbirgen bunlardan örnak alabilisin

sayın arifbirgen bu örnekler size bir ip ucu olsun diye gönderiyorum işinize yarayan yerlerini uygulayın

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
sayın arifbirgen bu örnekler size bir ip ucu olsun diye gönderiyorum işinize yarayan yerlerini uygulayın dosya winrarla sıkıştırılmıştır isteminizde winrar kurulu olması lazım

altform

Sayın Simendifer

Öncelikle örnekleriniz için çok teşekkür edrim.Excel Web sitesinden çok şey öğrendim.VBA dan userform yaparak çalıştğım iş yerinde paylaşımda faydalanılıyor.Acces formları çok güzel olduğu için acces öğreniyorum.Benim siz ve diğer arkadaşlardan isteğim benim soruma yardımcı olmanız.Soruma yardımcı olursanız memnun olurum.Silere iyi çalışmalar diliyorum