Bilgisayar kapandığı halde maus'un ışığı neden yanıyor

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Arkadaşlar bilgisayarı kapatıyorum maus ışığı yanmaya devam ediyor. Maus'u başka bilgisayarda denedim öyle bir durum olmuyor. Bilgisayara başka bir power taktım durum yine aynı. Ana kartta mı bir problem var ki bilgisayar kapalı olduğu halde elektrik akımını saklıyor. Bilen arkadaş açıklarsa sevinirim.

NBATMAN

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 excel Türkçe
bu durum şu amaçlı kullanılıyor olabilir geçen gün teknosada gezerken bir notebook özelliklerini incelerken gördüm;"Cihaz kapalı olsa dahi mp3 ünzü telefonuzu şarj eden usb portu diyordu" buna benzer birşey olabilir ayırıca eğer cihaz tam kapanmayıp bekleme modunda kalıyor ise bundan da yapar.Bu cihaz bir desktop mı yoksa notebook mu?siz cihazınız teknik özelliklerine bir göz atın ayrıca bazı cihazlara teknik özellilerinde olmayan bazı özellikler kona biliyor bunu model nosu ile birlikte cihazın kendi web sayfasından veya teknik destek biriminden öğrenebilisiniz.Ayrıca setup tan power managment ayaralarına bir göz atın...

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Sayın NBATMAN, işlerimin yoğunluğundan uzun zamandır siteye giremedim. ilginize teşekkür ederim. Bilgisayarım desktop bilgisayar. Ana kartın yapısından kaynaklandığı kanaatindeyim. Ana kartım Asrock P4VM800 . Aynı marka anakart arkadaşın bilgisayarında da var. Onun bilgisayarında da aynı problem var. Demek ki fabrikasyon.