bilgisayar parçaları toplama programı

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
forumdan ögrendiklerimle kendime göre düzenledim bir arkadaş buna benzer bir sorunu vardı belki bu işini görür

Danersin : "bu proğram işine yarayanlara örnek" olan başlık "bilgisayar parçaları toplama programı" olarak değiştirildi.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Olmuş olmamış veya bir teşekkür yokmu arkadaşlar 25 kişi indirmiş hep hazıra konuyorsunuz burası geliştirme formu bir şekilde bilgilerimizi paylaşalım daha başka programlarımda vardı mesala stok takip depo giriş çıkış müşteri cari stok kasa çek fatura gibi ama görüyorumki 25 kişi indirmiş ne eleştiri ne teşekkür herkes kendi yoluna gidiyor beraber el ele gidelim arkadaşlar

sorgu ve rapor kısmı tam benim aradığım şey... ancak tasarım modunda açıp, kodları göremedim.. nası kodlara erişebilirim..

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın simendifer,

İlk günden beri kendimi zor tutuyorum.

Siz hiç örnek diye foruma eklenmiş örneklerde şifre gördünüz mü

Ne kadar terbiyesizlik bu. Bir de iiş yaptım diye ortaya çıkıyor ve yorum istiyorsunuz. uygulamanız çok kıymetliyse silip alabilirsiniz :eek: :eek: :bad: :kafa:

sıfırdan başlayan biri için her örnek zordur hoca.. ayrıca ben kodları hala göremedim.. bende bi sorun var galiba.. :hiho:

şifresni kırdınız madem... :eek:k:: teşekürler..

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
Sayın derwish,

sıfırdan başlayan demişiniz ama bir yıldan fazladır bu forumun üyesisiniz. :?
en azından bir olmuşunuzdur şimdiye kadar, :eek: sorun bencede sizde :wink: programı açın normal bir şekilde :lol:

Alt+F11 yapın

işte size bütün kodlar....

Not= "Şifre Kırma" sözünü kabul etmiyorum. Buna kodları açtık yada çözdük diyelim ve konuyu kapatalım... :hiho:

işyerindeki pc ile açtım.. evdeki pc ile alt+f11 ile açılmıyor!!! :düsün:

kod işini sıfırdan başladım.. o anlamda... köy, ilçe gibi acaip şeyler çıktı.... köy-ilçe örneğinden yama mı yapılmış..

:icelim:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Not= "Şifre Kırma" sözünü kabul etmiyorum. Buna kodları açtık yada çözdük diyelim ve konuyu kapatalım...
Sn karaayhan

Yukardaki sözlerinizle sanırım sadece kendinizi kandırıyorsunuz. Forumumuzda şifre kırılması ile ilgili her türlü tartışma yasaktır. Buna rağmen siz şifresini kırarak dosyayı foruma ekliyorsunuz. Yeni üye olmadığınıza göre sanıyorum bu kuralı biliyor olmalısınız. Bu tür bir hareket tarzının tekrar etmemesini son kez rica ediyorum.

Not:Sizi bu konuda daha önce de uyarmıştım. Buna rağmen aynı hatayı ikinci kez yaptınız. Bir kez daha tekrarlarsanız sizi forumdan uzaklaştırmakta hiç tereddüt etmem.

http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?p=84063#84063

Sn modalı

Sizde haklısınız ama sinirlenmenize ve kendinizi üzmenize hiç gerek yok. Bu tip durumlarda bizlere uyarıda bulunursanız, gerekli müdahele ve yorum yapılır hiç endişeniz olmasın.

Not:Şifresi kırılan dosya tarafımdan kaldırılmıştır.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Sayın modalı siz kendinizi ne sanıyorsunuz kimsiniz siz ? terbiyesiz olan sizsiniz bu programı yanlışlıkla farkında olmadan kodları kapalı göndermiş olabilirim ilk günden beri ukalalık yapana kadar kodları kapalı arkadaşım dersin benim dikkatimi çekersin sen benim daha önce sordugum soruyu yapamadın onuda kendi gururuna yediremediğn için ( En iyisi siz düzeltebilirsiniz. Eğer olmazsa tekrar mesaj yazın uğraşayım.)dediniz ama ben yaptım sanada teşekkür etmiştim şimdi geri alıyorum teşekkürümü degmezmiş http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=18716
link bu gir bak
(yaptım arkadaşlar modalı kardeş hala bir el ataçak diye bekliyorum proğramın kodları açık istediğin gibi degiştir teşekkürler)
buyrun arkadaşlar ben başındada dedim ne ögrendiysem bu form dan ögrendim kimseden bir şey esirgemiyorum üstelik olmuş olmamış diye beni eleştirin teşekkür edin diyorum ama modalı gibi kendini begenmişlik ukalalık yapmıyorum burası bilgi paylaşma yeri birilerine hakaret etme yeri degil

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Müthiş bir bilgisayar parçalarını toplama programı olmuş :!: :!:

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Burada hepimizin arkadaş olduğunu unutmayalım. Arkadaşların birbirine nasıl davranacağını tabiiki biliyorsunuzdur.

Kalp kırmak , rencide edici bir biçimde konuşmak arkadaşlık kurallarının dışındadır.
bunlara meydan vermeyelim konulara daha olumlu ve yapıcı yaklaşalım.

Bizlerde sizlere uyarı yapmak zorunda kalmak istemiyoruz.Ama forumun ve diğer üyelerimizin huzuru için gerektiği yerde konuya girmek zorunda kalıyoruz.

Lütfen bunları düşünerek mesajlarınızı yayınlayınız.

Birbirinizle :Dost: olmanızı rica ediyorum..Lütfen hemen..............

Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol.
Şefkat ve merhamette güneş gibi ol.
Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.

Yılan insanın sadece canını alır. Kötü arkadaş cehenneme sürer de ebedi hayatını mahveder.

Senin için başkasını terk eden, başkası için de seni terkeder.
Sual de bilgiden doğar, cevap da.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
sayın zafer bey yazdıklarınıza katılıyorum sayın modalının haksız eleştirilerine dayanamadım formdaki tüm kardeşlerimden özür dilerim yaşım 52 bunun gibi haksız eleştireye tahammül edemezdim kaldıki ilk başında forumdan ögrendiklerimle kendime göre düzenledim bir arkadaş buna benzer bir sorunu vardı belki bu işini görür diye yazmıştım programı o şekilde gönderdim hepinize saygılar

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Rice ederim ortada özür dilenecek bir durum yok.

Sn.Levent ve ben sadece forumun huzuru için uyulması gereken kuralları aktardık .

Ayrıca 2.bir konu da bizler kadar forumda bilerek veya bilmeyerek yapılan şifre kırma konularıda sizlerinde üzerinde hassasiyetle durmanız gereken bir olay.şifre kırma olaylarına lütfen gereken tepkisnizi koyunuz.

forumdan ögrendiklerimle kendime göre düzenledim bir arkadaş buna benzer bir sorunu vardı belki bu işini görür
Sn simendifer proğramı açamıyorum, excel ime garip yazılar geliyor rar uzantılı olduğundan mı aceba

rar uzantılı olduğundan mı aceba[/quote]

Al bendende o kadar zipli dosya olarakta eklersenizin seviniriz..

Sevgilerle :hey:

bu forumda seviyesiz ve düzeysiz olarak birbirini eleştirmenin anlamını halen anlamış değilim. mademki hepimiz üstadlardan ve birbirimizden birşeyler öğrenmeye çalışıyorsak birbirimize saygı duymalı ve taşlı sopalı birbirimize saldıracağımıza zeytin dalı ile birbirimize yaklaşmak ne kadar güzel olur. Forum arkadaşlığımız bu sayede daha da gelişir. Bir öğreneceğimize beş öğreninirz. ve öğretmeye çalışırız. Lütfen arkadaşlar birazcık sabır, sabır, sabır. Kötü sözdenden hiç bir şey olmaz.