Bir çok hücreyi bir tek hücrede nasıl birleştirebilirim?

Excel sayfamda yanyana olan yaklaşık 150 hücredeki değerleri (satır 1'de)bir tek hücrede (mesela A5 hücresinde) birleştirmek istiyorum. Nasıl yapacağımı bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum ama bendeki sayfada A3-EF3 aralığındaki hücrelerde değerler var. Ben bu hücrelerdeki değerleri A5 hücresinde birleştirmek istiyorum. Yukarıdaki örneklerde anlatılanlar gibi yapmaya kalktığımda, Excel, seçtiğim ilk hücre hariç, diğer bütün hücrelerdeki değerleri siliyor.

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi A1-K1 aralığındaki hücrelerde bazı veriler var. (Bunları örnek olsun diye rastgele doldurdum). Ben bu verilerin hepsini A4 hücresinde birleştirmek istiyorum. Ama bazı arkadaşların bu konuda bana daha önce gösterdikleri çözüm yolları işime yaramadı. Çok basit gibi görünüyor ama bir türlü başaramadım. Bunun çözümünü bilen arkadaşlar yardım edebilirse çok memnun olurum.

[/url]

Birleştir yöntemiyle en fazla 30 hücre birleştirilebiliyor. Bende ise yanyana yazılmış yaklaşık 80 hücre var. Hepsini malesef birleştiremiyorum.