Bir Konuda Yardıma İhtiyacım Var

Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
Arkadaşlar merhaba, ben yeni atanmış Türkçe öğretmeniyim. Yeni atandığımız için ilk yıl aday öğretmen statüsündeyiz. Ve müdürler çok farklı şeyler yapmamızı isteyebiliyor. Bizim müdürümüz ek ders saatlerini hesaplamak için makro içeren bir excel dosyası kullanıyor. Ve bunu bozmuş düzeltmemizi istiyor. Hazırları var nette ama onlarda devam devamsızlık kısmı yok. Elimizde 2 excel dosyası var birinde bulunan devam devamsızlık kısmı diğer excele eklenmesi lazım. Makro, kod vs. bilmek gerekiyor ve biz hiçbir şey bilmiyoruz Aday öğretmen olduğumuz içinde yok da diyemiyoruz. Yardım etme imkanınız olabilir mi?

Ekte dosyayı yükledim. Sorunlu olan, benzer olan ve devam devamsızlık içeren excel dosyaları yükledim. Yapılması gerek 3 numaralı excel dosyasındaki devam devamsızlık kısmı 1 numaralı excele entegre etmek. Şimdiden çok teşekkürler umarım üstesinden gelebiliriz.

Dosyalar: İndir

systran

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2007 [TR], 2013 [TR]
hocam, ekteki dosyayı inceler misiniz? Devamsızlık sayfasında formüllerin yanlışlıkla silinmesini önlemek için "Dizi Formül" kullanılmıştır.

Ekli dosyalar

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Merhaba.
Sanırım yeni üye olmanızdan kaynaklanıyor.

Kullandığınız konu başlığını değiştirmenizde yarar var.
Excel konusunda kimin yardıma ihtiyacı yok ki?
.