Bir önceki gün toplamı bir sonrakinin başlangıcını oluşturması

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Arkadaşlar şubelerimize ait kasa durumlarını günlük takip etmek için kendimiz anlayacak şekilde bir çalışma yaptım. Fakat iki sorunla karşılaştım;

1. A Şubesini veya her hangi birşubeyi seçince o şubeye ait kasa durumu gelmesini istiyorum fakat olmuyor.

2. Herhangi bir şubenin son kasa durumu yine o şubenin bir sonraki günün kaydının ilk kasa durumunu oluşturması için bir buton koydum. Fakat butono hangi kodu yazdımsa yine olmadı bu konuda da yardımınız olursa çok sevinirim.

Çalışma ektedir. Saygılar sunarım.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Devri Dlast ya da başka yöntemlerle alırız ama formunuzu tek form tipinde hazırlamışsınız; seçtiğimiz şubenin bu durumda hangi kasası forma gelecek.. En son tarihli mi?

Bence uygulamanız tek tablo olmamalı.. Şubeler için ayrı kasa için ayrı tablo hazırlanmalı ve şube formuna bu tablo alt form olarak ilişkilendirilmeli.. Böylece tüm şubelerinizin kasa hareketlerini daha rahat yönetirsiniz..

Belki amacınız daha farklıdır, bilemiyorum.. ;)

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Sn. Taruz

İlginize teşekür ederim. Dediğiniz gibi şubelere ait kasa durumları en son tarihteki kasa durumu bir sonraki tarihin ilk kasa durumunu oluşturacak,

Sizin de söylediğiniz gibi ayrı ayrı tablolara yapmış olsan tek formdan (açılır liste) nasıl girebileceğimi bilmiyorum. Yardımınız olursa çok sevinirim. Saygılar.