bir sorgunun çalışmasını şarta bağlama

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
selam millet,nasılsınız.formun üzerinde iki denetim var bunlardan hazırladığım sorgunun parametre değerini giriyorum.ama sorgunun istenilen değeri vermesi için bunlardan yalnızca birini kullanmam lazım.hani olur ya ,kullanıcı diğerinde değer unutur öbürüne de değer girerse bi uyarı versin "diğer denetimi temizleyin" diye .zannedersem İF olayıyla ilgili bişey..yapılması gerekli işleri bana gönderir misiniz,lütfen,çok ihtiyacım var programın son aşamasındayım.iyigünler. gönderdiğim dosyada,"ana"ismindeki formda,"Tarih Sorgulama"çerçevesinde ki denetimlerden bahsediyorum.illaki onlardan yalnızca birine değer girip sorguyu çalıştırmam lazım,eğer diğerlerinde bir değer girilmiş te unutulmuşsa sorgu çalışmadan önce "diğer denetimleri temizle "diye bir uyarı versin,yardımlarınızı bekliyorum,kolay gelsin

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
Gkmer KardeŞ Bİ Bakar Misin

eklentiyi unutmuşum
merhaba GKMER kardeş,bişey soracam , gönderdiğin dosyanın adı "gönder1.zip" miydi? ,eğer buysa hangi sorguyu hangi şarta bağladın,yoksa gönderdiğin dosya bu değil miydi , ben bi karışıklık mı yaptım?

ana formunda başvuru tarihi butonunu şarta bağladım. 2 metin kutusuna da tarih girerek dene.