Bir sütundaki hücreleri baştan sona, "bir hücrenin sonucuna bağlı" olarak nasıl koşullu biçimlendirebilirim ?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 / Türkçe
Bir Aylık Personel Puantaj Tablosu hazırladım. Sadece E5 hücresine ayın ilk gününü "gg.aa.yy" formatında giriyorum ve E6:AI6 satırı otomatik olarak haftanın günlerini kendisi yazıyor. Ancak ben buna ilave olarak, Pazar günlerine denk gelen sütunlardaki fontlarında otomatik olarak baştan aşağı komple "kırmızı bold" görünmesini istiyorum.
Koşullu Biçimlendirmeyi kullanarak bir şeyler yapmayı denedim ama sadece haftanın günlerini kırmızı bold yazdırabildim. Ayın günleri ve puantaj içerisindeki fontları aynı şekilde biçimlendirmeyi beceremedim. Dosyamın Google Drive linki aşağıda. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler ediyorum...

Google Drive Linki : https://drive.google.com/file/d/17ZUDGgf7DENjDQhKBAjTu4RqBzXhcva3/view?usp=sharing

Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 / Türkçe
Sn. Turist, Hızır gibisiniz. Gönülden teşekkürler ediyorum. Sağolun...

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 / Türkçe
Sorum aynı tablo ile ilgili olduğundan yeni bir konu açmak istemedim.

Konu şu;
Her ayın başında ayın ilk gününü E5'e girdiğimde diğer günler otomatik olarak güncelleniyor.
En uzun ayı baz aldığımdan, Puantaj Tablosunda ayın günleri için 31 sütun mevcut. Ayın son günü 31 ise sorun yok ancak 30 çeken aylarda AI sütununda, bir sonraki ayın ilk günü olarak 01 çıkmakta doğal olarak.

30 çeken aylarda ve tabi 28/29 çeken şubatta, tabloda bu "artık günler"in çıkmamasını sağlayabilmek için o hücrelere "boş ya da sıfır" basmanın bir yolu var mı ?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 / Türkçe
Sn. Turist, internet sorunum nedeniyle düzenlemiş olduğunuz dosyayı ancak indirebildim. Tam istediğim gibi olmuş, teşekkürler ediyorum, sağolun...

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Siz de sağ olun.