BİRAZ DAHA ÖĞRENEBİLMEK...

iyi akşamlar arkadaşlar. 7-8 senelik bilgisayar kullanıcısıyım. Ne yazık ki bu konuda herhangi bir okulda ve kursta eğitim alamadım. Elimde sadece Office 97 (İhsan Karagülle, Zeydin Pala ) kitabı var. Buradan Exceli biraz da olsa öğrenmeye çalıştım. bir arkadaşın yardımıyla formüllerin varlığını gördüm. Hemen onları işime uyarladım. biraz basit oldu ama şu an işimi görüyor. Kamu kuruluşunda görevliyim.İşim maaş hesaplamak. Bununla alakalı yaptığım çalışmayı ekte gönderiyorum. Bu formu gördükten sonra sağolsun arkadaşların bir çok yardımını gördüm.Burada, görmediğim bir çok excel özelliğine şahit oldum. Sizden ricam burada gördüğüm zengin özelliklere sahip bir eser adı: zengin fonksiyon örnekli ve kod yazmayı öğretecek bir eser...Yoksa bu formu dolaşıp vay be, excelle neler de yapılabiliyormuş demeye devam mı etmeliyim.

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
Bana göre bu forumdan daha kaliteli bir kitap bulamazsınız.

neo

selam

selam kardeşlerişm

ben ne kitap okudum ne de destek aldım gerçi kitap aradım ama bulduklarım yaramazdı bir fonksiyon öğretene kadar günler veya haftalar geçiyor bazen hemen çözüm üretmek gerekiyor ama bu siteyi bulduğumda tamam kardeşim dedim bu site manyak bir site bu sitedeki insanlar olaya noktayı koymuşlar ve birde bunu paylaşıyorlar bundan daha güzel bir şey düşünemiyorum bu siteyi tanıdıktan sonra 4-5 sene de katettiğim yollu ,bu siteyi tanıdıktan sonra excel imi o kadar çok ilertlettim ki bunu kitap okuyarak ögrenebilirmiydim hiç zannetmiyorum valla Bu yüzden bu siteye takıl kardeşim Siz değerli site kurucularımıza minettarlığımının kelimelerle ihadesiz kalacağına ramen bu kifayetsiz kelimeleri sarf edeceğim sağlun var olun elinize sağlık saygı ve sevgilerimi sunuyorum Allah Yolunuzu açık etsin inanıyorum ki bu siteden ögrendiklerimle bende çevremdekilere faydalı olmaya çalışıyorum bu işin manevi getirisinden sizlerinde faydalandığı kanatindeyim