Bİrden Çok Krİtere GÖre Lİsteleme

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
Soruyu Eklİ Dosyanin İÇİnde Detayli Sordum.
Şİmdİden Herkese TeŞekkÜrler

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
Üstad,
Çok Krİterlİ Nasil Lİstelerİm Dİye Soruyu Foruma Attim Ama Burada GelİŞtİrdİĞİnİz ÇÖzÜmden Bana BİŞey Çikacak Gİbİ GÖrÜnÜyor.kullandiĞiniz FormÜlÜn İÇİndekİ Bazi Fonksİyonlari HİÇ Kullanamadim Şİmdİye Kadar(baŞta İndİs Mesela) Benİm Sorumada Uyarlanabİlİrmİ Acaba.
KURAL OLARAK YANLIŞMI BİLMİYORUM AMA BEN SORUYU BİRDE BURAYA EKLİYORUM SN ESPİYONAJ IN GÖRMESİ İÇİN.

Excel Vers. ve Dili
2010 Excel-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21/03/2019
Özet tablo ile yapılmış çözüm ektedir.veri araliğı genşletilerek her an detaylı tablo alabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
:((

ArkadaŞlar İkİsİnİde Yapamadim, SÖylemeyede Utaniyorum Ama Ben Bu İndİs İ ÇÖzemedİm Gİttİ. Bİrde MetİnÖzlÜ ArkadaŞin SÖyledİĞİ Özet Tabloda DİĞer GÜnlerde Çikiyor Oradan Tarİhİ SeÇerek Sadece O GÜne Aİt Ödemelerİ GÖsterdİĞİ Bİr Tablolama Yaptirabİlİyormuyuz.

DİĞer ÇÖzÜm FormÜl Bana GÖre KarmaŞikta Olsa SonuÇ Olarak Daha GÜzel Bİr Lİsteleme Çikacak Gİbİ GÖrÜnÜyor Ama Kendİ Tabloma Uyarlayamadim
Allah Benİ BİldİĞİ Gİbİ Yapsin

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
Benİmkİne Benzeyen Krİterler Ama Sonucu Farkli Bİr Lİste Olarak Almaliyim

ÖZÜR DİLEYEREK SORUMU BİRDE BURAYA ATIYORUM:kafa:

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Merhaba,

Örnek dosyayı incelermisiniz.

Lütfen aynı soruyu birden çok başlık altında sormayınız.

Mesajları birleştirdim..

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
Üstad, farklı yerlere aynı konuyu taşıdım panik halinde olduğum için. bir daha yapmam, özür dilerim. Verdiğiniz çözümü daha çalıştıramadım. size gösterdiğim örnek sayfanın olduğu yere kendi datalarımı kopyaladım ama tarihi girince sonuç vermiyor. O kadarınıda sormaya utanırım artık, bu gece oturup o formülleri çözücem bu arada o İNDİS ide çözüp iyi bir ihtiyar öğrenci olduğumu kanıtlayacam hocalarıma inşallah. emeğinize sağlık sevgili Espiyonaj. inanıyorum bu benim sorunumu çözecek. sevgiyle kalın