birden fazla excel sayfasından veri alma

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24.01.2019
merhaba arkadaşlar;

excelde tuttuğum iki ayrı şubede ayrı ayrı tutulan stok sayfam var.ben bu iki sayfayı ayrıca bir excel sayfası açarak tek sayfada görmek istiyorum.yani veri girişleri iki ayrı şubede ayrı ayrı giriliyor fakat izleme sayfasında iki şubenin stoklarıda aynı anda görülecek.buraya kadar olan kısmını yaptım.fakat bir sorunla karşılaştım.şubaelerden herhangi birisine ilave bir stok kalemi eklediğimde izleme ekranındaki aynı bölümede o stok kalemini eklemem gerikiyor.ekleyincede o satırın altındaki tüm formüller bozuluyor.bunu nasıl çözeceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
türkçe
24.01.2019
teşekkür ederim ilginiz için sanırım sorunu düşeyara formülü ile çözebileceğim.
esasen ben online bi bağlantı düşünmüyordum zaten dosyaları şubeler arasında gönderip gün içinde sabit kalması yeterli idi ama takılırsam tekrar bilginizi rica edebilirim tekrar ilginiz için teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
türkçe
24.01.2019
Arkadaşlar bahsettiğim sorunun büyük bölümünü çözdüm fakat bu seferde formül bazen çalışıyor bazen çalışmıyor.araya satır eklediğimde bazen okuyor bazen okumuyor. bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.dosyaları gönderiyorum nerede yanlış yapıyorum acaba ?

Ekli dosyalar