Birden Fazla Sekmedeki Değişen Listeleri Otomatik Tek Sekmede Listeleme

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Merhaba,

Ekteki Excel'de Steam, Epic Games, Origin sekmeleri var. Bu sekmelerde aşağı doğru sıralanan listeler var(aslında çok daha uzun ama örnek olması için kısalttım). (Bazı özellikleri de bahsettiğim gibi olmayabilir). Bu listelerdeki hücrelerde hem biçimlendirilmiş metin hem de hücreye sabitlenmiş resim var. Her sekmedeki hücrelerin satır yükseklikleri farklı ama sütun genişlikleri aynı. Şimdi bu sekmeleri tek bir sekmede(Tümü sekmesi) tek bir liste olarak her birinin biçimi farklı olarak birleştirip(resimleriyle birlikte) istediğim gibi filtreleyerek istediğim veriyi görebilir miyim? Ve de diğer sekmelerde yaptığım değişiklikler Tümü sekmesindeki listeye otomatik olarak yansısın istiyorum(Örnek: Steam sekmesinde 30 satır var. 23. ile 24. satır arasına yeni bir satır açarak veri girdim veya Origin sekmesindeki bir satırı sildim bunlar Tümü sekmesinde de uygulansın. Ayrıyetten diğer sekmelerde yaptığım filtrelemelerde Tümü sekmesini bozmasın). Bu sekmelerin çoğunda sadece A sütununda veri var ama birkaç sekmede bazı hücrelerin sağındaki hücrede de veri var. Onlarda dahil olursa iyi olur. Bu konuyla ilgili araştırma yaptım, videolar izledim ama bir türlü beceremedim. Bunu yapabilecek formül nedir? Nasıl yapılır?

Bu konuda yardımlarını bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
örnek bir çalışma yaptım işini görür mü?
https://easyupload.io/wi54zu (şifre yok)
İlginiz ve emeğiniz için teşekkür ederim.

Aslında yaptığım çalışmayı LibreOffice Calc uygulamasında yapmıştım. Bu programı kullanıyorum. Excel'deki formülün bende de işe yarayabileceğini düşünmüştüm. Ne yazıkki işe yaramadı, hücrelerde #AD? hatası çıkıyor. Sorunun ne olduğunu da anlayamadım.

Yaptığınız çalışmayı Excel olan başka bir bilgisayarda açtım, başta normal bir şekilde çalıştı ama ilk üç sekmedeki A sütununa bir satır ekleyip veri girsem B sütunundaki hücrelerde kayma oluyor.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
İlginiz ve emeğiniz için teşekkür ederim.

Aslında yaptığım çalışmayı LibreOffice Calc uygulamasında yapmıştım. Bu programı kullanıyorum. Excel'deki formülün bende de işe yarayabileceğini düşünmüştüm. Ne yazıkki işe yaramadı, hücrelerde #AD? hatası çıkıyor. Sorunun ne olduğunu da anlayamadım.

Yaptığınız çalışmayı Excel olan başka bir bilgisayarda açtım, başta normal bir şekilde çalıştı ama ilk üç sekmedeki A sütununa bir satır ekleyip veri girsem B sütunundaki hücrelerde kayma oluyor.
Ayrıca yaptığım çalışmadaki hücrelerde metinle birlikte köprülü/bağlantılı resimler de var. Bunları tek bir sekmeye kopyala yapıştır yaparak birleştirdiğimde bile resimlerin köprüleri silinmiş oluyor. Bu şekilde istediğim sonucu almam zor herhalde.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 / Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-09-2023
ilk üç sekmede satır silip eklerseniz; TÜM sayfasında 1. satırdaki hücreleri en alt satıra kadar kopyalarsanız hatalar düzelecektir.
Formüller/Ad tanımladan resimlerin gelmeside sağlanabilir ancak her bir resim için ayrı bir formül gerekir. resim sayısı 5-10 taneden fazla değil ise yapılır.