Birleşik Kutu - Yazdırma

Excel Vers. ve Dili
Makro
Merhabalar... Bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Birleşik kutuda öğrenci adları var. Düşeyara formülü ile hazırladığım formülle öğrenciyi seçtiğim zaman istediğim veriler geliyor. Buraya kadar sorun yok. Ancak çıktı alacağım zaman tek, tek alıyorum. Birleşik kutuda yer alan öğrencilerin bilgilerini tek tıkla çıktı almam mümkün mü?

İlginiz için teşekkür ederim..

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Örnek dosyanızı, GOOGLE DRIVE, YANDEX DISK, DOCYA.TC ,DOSYA.CO gibi dosya paylaşım sitelerine ekleyip linkini burada bildirirseniz yardım almanız daha kolay olur.

Emir Hüseyin Çoban

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Tr - Win10 x64
. . .

Kod:
Sub KOD()

basla = InputBox("Başlangıç Sayısı Girin", "Başlık", "1")
    If basla = "" Then Exit Sub

bitis = InputBox("Bitiş Sayısı Girin", "Başlık", "2")
    If bitis = "" Then Exit Sub

For i = basla To bitis
        Range("CT10") = i
        ActiveSheet.PrintOut

Next i

End Sub
. . .

Excel Vers. ve Dili
Makro
Hüseyin Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. İstediğim makro buna çok yakın. Bu makroda bütün öğrenciler için ayrı ayrı kaydet geliyor. Benim istediğim bütün öğrencileri tek bir tıklama ile ister ayrı ayrı dosyalarda isterse tek pdf dosyasında öğrenci sayısı kadar sayfada çıkması istiyorum Tabiki mümkünse? Ayrıca 2. bir makro ile tek tıklama ile listedeki bütün öğrencilerin yazıcıdan çıktı alma makrosu eklenebilir mi?

Tekrar ellerinize sağlık...

Emir Hüseyin Çoban

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Tr - Win10 x64
. . .

Kodları sanal PDF yazıcısı ile mi denediniz ?
Şu hâli ile tek tek yazdıma işlemi yapıyor.

. . .

Excel Vers. ve Dili
Makro
Evet Hüseyin Bey Tek tek yazdırma işlemini yapıyor ama hepsinde bende onay istiyor. Benim istediğim makroya tıkladığım an başlangıç ve bitiş arasında listeyi belirttikten sonra tek onay ile bitirmekti. İlginiz için teşekkür ederim....