Boşluk karakterleri renklendirme

Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 Türkçe
Merhaba

Excelde çeşitli (1, 9, 10, 13, 28, 29, 30, 31, 32 vs numaralı) gibi boşluk veya satır atlama damga font karakterlerini, renklendirebilmemiz, yani renkli olarak görüntüleyebilmemiz mümkün müdür?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 Türkçe
Merhaba

Excelde çeşitli (1, 9, 10, 13, 28, 29, 30, 31, 32 vs numaralı) gibi boşluk veya satır atlama damga font karakterlerini, renklendirebilmemiz, yani renkli olarak görüntüleyebilmemiz mümkün müdür?
Sayın dalgalıkur uzmanım, hemen izah edeyim. Aslında olabileceğini pek sanmıyorum ama yine de uzmanlarımıza sormak istedim.

En basitinden klavyede space boşluk tuşuna basalım. (Excelde buna benzer hepsi birbirinden farklı onlarca karakter var)

Bu boşluk ve benzeri karakterleri renkli font olarak yapabilme imkanımız var mıdır excelde?

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Merhaba,

Yanlış anlamış olabilirim, sadece boşluk olanları bulup boyamak isterseniz aralığı seçip CTRL + F > aranan değere Boşluk yapın > Tümünü Bul > CTRL + A yaparak tüm boş olanları seçerseniz sonrasında da boyama yapabilirsiniz.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 Türkçe
Merhaba,

Yanlış anlamış olabilirim, sadece boşluk olanları bulup boyamak isterseniz aralığı seçip CTRL + F > aranan değere Boşluk yapın > Tümünü Bul > CTRL + A yaparak tüm boş olanları seçerseniz sonrasında da boyama yapabilirsiniz.
Sayın S.Yiğit uzmanım, işte hücrelerdeki bulduğumuz boşlukları (yani görünmeyen karakterleri) renklendirip boyalı, yani görünür hale getirebiliyor muyuz?

Bildiğimiz yazı tipi renklendirmeyle olmuyor, belki başka bir yolu olabilir mi diye düşünmüştüm.

(Örnek, bir boşluk katakterini, shift + sol ok ile seçip görebiliyoruz ya, işte onu kalıcı hale getirebiliyor muyuz)

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Örnek dosya olsa üzerinden ilerlemek gereksiz zaman kaybını engelliyor, küçük bir örnek ekleyip dosya yükleme sitelerinden yükler misiniz? dosyada da örnek olması için bir kaç renklendirme yapın lütfen.