branş seçimi yapmak

Excel Vers. ve Dili
2007 Tr
Benim bir sorunum var; Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim Elimizde bir form var bu forma verileri girerken örneğin okulu girdik, kategori ise açılır pencere olacak ve bu açılır pencereler küçük yıldız genç olacak biz açılır pencereden küçükleri seçtik, cinsiyette açılır pencere kız erkek şeklinde ve erkek seçtik ve esas olan konu branş seçimi yaparken 15 branş var ve biz bunlardan neyi almak istiyorsak işaretlediğimizde o işaretlemiş olduğumuz branşlar o okulun seçmiş olduğu branşlar olsun.
Elma i.ö.o küçük erkek futbol
Basketbol şeklinde

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın ckayaz,

İstediğinizin tam olarak bunun olduğundan emin değilim.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
2007 Tr
branşlar seçiminde hata var

Sayın modalı ilginiz için teşekkür ederim ama istediğim o değil olayı bir şekilde kavramışsınız ben size tekrar anlatmak istiyorum branşlarda tek branş seçmek zorunda kalıyorum. Aslında celal kayalı i.ö.o yıldız kızlarda 5 branşta katılacak aynı okul yıldız erkeklerde 8 branşta katılsın ve ben bu işlemi tek seferde yapmak istiyorum Örneğin osman bey i.ö. o. kız yıldız işaretledim sonrada formu kapatmadan 15 branşı işaretleyerek seçmek istedim bunu yapamıyorum. Şimdi sizin formda beğendiğim bir olay var aslında form üzerinde okulu tıkladıgımda kaç branş seçilmiş branş listesinde sıralanmasını istiyorum

Excel Vers. ve Dili
2007 Tr
katılım formu

yapılması gereken belkide kategori cinsiyet ve branşlara seçenek eklemek cinsiyet (kız erkek) kategori ise küçük yıldız genç branşlar ise 3 tanede seçilebilir 8 tanede veya 10 tane seçilsin. eger ilgilenirseniz sevinirim