bu formda düşüş?

Excel Vers. ve Dili
2007
kiralamada stok düşüsü sorun

arkadaslar aynı dvd den birden fazla stogum var mesela stoktan her kiralama ve iadede artım veya azalma olcak bole bişe kucuk bi ornekle gosterebilcek olan varmı . kodla diillde sorguyla yapmak mumkunmu

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Bunu anlatmak için bir örnek lazım. Bunu lütfen siz oluşturunuz.

Excel Vers. ve Dili
2007
Bu alanda kisi tarafından spariş verildiginde film tablosundaki stoktan nasıl stok düsebiliriz . -ye dusmemesi gerekiyor stogun ayrıyetten

beab05

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013
Sanki 2007 gibi.. Eklerseniz, 2002-2003 versiyonlarına çeviriniz..

beab05

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013
ehehe evet ben yaklaşık 1.5 yıldır 2007 kullanıyorum. Tavsiye ederim ;)

Excel Vers. ve Dili
2007
Arkadaşlar burda ben cogu seyi tasarladım aslında aklımda tek düsüncem ve yapamadıgım. müsteri var ama her müsteri üye degil. üye olanlar sadece kiralama yapabilecek . üye olmayanlar sadece film satın alabilecek iki formdada kiralamada ve satıstada stok dusumu olcak tek fark tabi filmde iade yok. satın alma ve kiralamada aynı anda birden fazla kiralayabilcek ve satın alabilcek total olcak bize totali vericek siparisin . ilişki buna uygun.

Excel Vers. ve Dili
2007
bole bişe olsa güzel olcak ince ayrıntılar olarak stokta 0 olan film gozukmucek ve bu sadece satıs formu mesela bunun gibi kiralama formuda olcak. yapabilcek profesyonel arkadaslar varsa tesekkür ederim. ben form bazında yaptım ama bazı sorunlarla karsılastım. table bazında table a girince birden fazla siparis bi kisi yapabiliyo vs. o kısımlarda sorun yok . yardımınıza cok ihtiyacım var arkadaslar .simdiden tesekkürler

Excel Vers. ve Dili
2007
formları yapamadım onlarda sorun var ben olesine cizdim işte yapamadım ole bişe ondan

Excel Vers. ve Dili
2007
tablolar ve ilişkiler oldugu için formu kabataslak yapabilceginizi dusundum ama

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Benim zamanında yaptığım benzer bir çalışma vardı. Onu bir incele de istediğin yerler olursa değiştiririz. Çok az zamanda böyle birşeyi baştan yapamayız ama hazırı inceleyin, fikir olsun

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2007
bu kiralama alt formunda bitane gozzukuyo ikinci kayıda gecerken nası kendiliginden geliyo ekrana orayı anlayamadım

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Ben de neyi sorduğunuzu anlayamadım. Daha açık sorar mısınız?

Excel Vers. ve Dili
2007
simdi kiralama yapıyosun ya orda giriyosun işte kisi adını verilen para vs son satırda entera basınca altta yeni bitane acıyor

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Öyle olmak zorunda. Access veri tabanlarının varsayılan şekli öyledir. Tüm access tablolarına basit olarak kayıt bu şekilde yapılır. Bir problem yok yani. O boş satır olmak zorunda...