bu kadar asabiyet niye

Excel Vers. ve Dili
ingilizce 2007
arkadaşlar sorduğum sorunun taşındığını gördüm ve içinde yazanları okudum ve gerçekten çok yadırgadım

yanlışlık olduğunu ve size göndediğim dosyayı yanlış seçtiğimi fark ettim neden hemen form bunu cezalandırıyor ben özür dilemem rağmen böyle durumlarla karşılaşmak insanları çok üzüyor

SAYGILARIMI

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
sahi bu kadar asabiyet niye?
sorusu taşınan ilk siz değilsiniz, özür dilemenizde sorunun taşınmayacağı anlamına gelmez.
arkadaşımız sorunuzun taşınma nedenini mesajına yazmış, konu başlığını değiştirerek tekrar sormak yerine neden eleştirme yoluna gidiyorsunuz?
sorunun taşınması cezalandırma anlamına gelmezki.
siz yanlış seçim nedeniyle özür dilemişsiniz. Türkçe yazım hatası için özrünüz yok. üye arkadaşlarımız forumda arama yaparken "userformfa" diye arama yapabilir mi? bu sitede 1 kişi soru sorar ama buna verilen cevapdan 100 kişi yararlanır.
syn Evren Gizlen arkadaşımızdan bu konu başlığını açtığınız için tekrar özür dilemenizi rica ediyorum.

not: bu konuyuda makro-vba bölümünde açmışsınız, keşke öneriler eleştiriler bölümünde açsaydınız. birazdan bu konuda taşınırsa nasıl bir tepki verirsiniz acaba? :)

Son düzenleme:

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Sayın I sezer, anladığım kadarıyla sadece başlıkta bir yazım hatanız var. Ama bu konu ile ilgili de bir eleştiri olmuştu geçenlerde. "Userform yardım", "Userformda hata" şeklinde yazılan başlıklarda açıkcası sorunun içeriğini özetleyecek başlıklar değil. Çoğu zaman siteye yeni üye olmuş arkadaşların mesajlarını düzeltiyoruz bir kereye mahsus. Bence bundan sonra böyle durumlarla karşılaşmamak için mesajınızı göndermeden önce önizlemeden mesajınızı bir kere daha okumanızı tavsiye ediyorum.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Her gün, her an birilerine yardım edebilmek için çırpınan kişilerin olduğu bir yer bulmuşsunuz.
Size yaptığınız hata açıklanmış.
Bundan tek çıkması gereken sonuş hatanızı düzeltmek olmalı.
Oysa siz bu fedakar insanları asabiyet ile suçlayabiliyorsunuz.
PES!