Butonlarla Yenİ Kayitlarin Gİrİlmesİ Ve Kaydetme İŞlemİnİn Yapilmasi

Excel Vers. ve Dili
office 2003
ArkadaŞlar Access De Bİr Verİyİ GİrdİĞİmİzde Veya DeĞİŞtİrdİĞİmİzde Otomatİk Olarak Kaydetİyor Ama Bu Bazen Sakincali Olabİlİyor..deĞİŞmesİnİ İstemedİĞİmİz Bİlgİlerİ YanliŞlikla DeĞİŞtİrebİlİrİz .Şİmdİ MÜŞterİler Formundada GÖrÜleÇeĞİ Gİbİ Yenİ Bİr Kait Gİrmek İstİyorsam Yenİ Kayitttan Ve Bunlarin Kaydetİlmesİnİ İstİyorsam Kaydet Butonuyla Olmasini İstİyorum Veya Eskİden Olan MÜÜŞterİlerİmİzde DÜzeltme YapaÇak İsek Yapdikdan Sonra Kaydet Butonuyla Kayit Yaptirmasini İstİyorumm Umarim AnlatabİlmİŞİmdİr Yardimlarinizi Beklİyorum..

Excel Vers. ve Dili
office 2003
arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var ilgilenirseniz cok mmnun olurum

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın osman8484

Accessin ana işleyişinin mantığına ters olduğu için bu şekildeki uygulamalar düzgün çalışmıyor (Formun current olayı). Oluşacak aksaklıkları tahmin edip ona göre önlem almak daha akılcı bence. Boş bırakılmaması gereken kayıtlar vb gibi. Ancak kayıtlar arası gidip gelme gibi olaylar yoksa o zaman bir nebze olabiliyor.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
office 2003
sayın modalı
aslında bende olmaz sorun cıkar diye düşünmüştüm ama şöyle bir problemim var accsess bilmeyenler programla uğraştığında verileri değiştiriyorlar excell gibi düşünüyorlarkayıt yapmadan cıkarım ama dolayısıyla bilgiler değişiyor acaba bunun gibi sorunların önün nasıl gecebilirim...

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
O zaman şifre ve yetkilendirme seviyeleri oluşturun. Acemiler sadece verileri okuyabilsin ve yeni veri girebilsin, düzeltme yapamasın.

iyi çalışmalar