cari hareket sayfasındaki verilerin ilgili cari karta aktarılması

Excel Vers. ve Dili
OFİS XP TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-11-2020
selam arkadaşlar

bana yardımcı olursanız sevinirim.
günlük olarak cari hareket işlemleri var ve bu cari hareketleri hepsini tek bir cari hareket sayfası var oraya kayıt ediyorum. bu cari hareket sayfasındaki hareketlerin ilgili cari kartına yazdırmayı formüllerle başaramadım. bunu macro ile yaptırabilirmiyiz. yapılabilirse bana yardımcı olurmusunuz. teşekkürer

ekteki dosyada yapmak isteğimi işlemler mevcut.

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Ekteki dosyayı inceleyiniz.

Excel Vers. ve Dili
OFİS XP TÜRKÇE
26-11-2020
SN. ZAFER HOCAM

ilgin için teşekkür ederim göderdiğin dosyayı inceledim istediğim gibi olmuş eline sağlık.
1. örneğin 16.02.2007 tarihinde bir kayıt girdiğim zaman aktar diyorum önceki aktarmış olduğu kayıtlarıda aktarıyor. o zaman mükerrer kayıt oluyor.
2. yeni bir cari kart açtığım zaman yeni açtığım cari karta aktarmıyor bunu çözebilirsek memnun olurum.

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Verilerinizi tek tek girip aktaracaksınız.

Sayfa ismi ile cari ismi aynı olmalı öcekileri aktarıyorsa sonrakileride aktarmaması için sebeb yok. Çünki bayii ünvanını sayfa ismi olarak görüyor.

Excel Vers. ve Dili
OFİS XP TÜRKÇE
26-11-2020
Sn. Zafer Hocam

TeŞekkÜrler Elİne SaĞlik
Şİmdİ Oldu

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
türkçe
bir listedeki ilgili bilgileri başka bir yere aktarmanın formüllerle yapılabilme ihtimali yok mu :(
makrodan hiç anlamıyorum ama fonksiyonlarla uğraşmayı seviyorum.. hazır bir dosyayı kullanmaktansa nasıl yapıldığını anladığım bir dosyada istediğim değişiklikleri yapabilmeyi istiyorum