CELOCAN Satış,Alış,Ödeme ve Çalışan Takip

Excel Vers. ve Dili
access
Merhaba Arkadaşlar,sizlere başta sayın göçebe81 arkadaşımızın örneğinden ve yine bu siteden aldığım diğer örneklerden faydalandığım,ayrıca Sayın beab05,sayın Modalı,Yeni54,Taruz ve ismini şu an hatırlayamadığım değerli hocalarım ve arkadaşların katkıları ile yapmaya çalıştığım kodları geliştirmeye açık bu proğramı ekliyorum.lütfen inceleyen arkadaşlar hataları tespit ederek ve geliştirdiklerinde tekrar bizimle paylaşırlarsa çok memmun olurum.Yorumlarınızı bekliyorum.
Kullanıcı adı :CELOCAN ve CELO Şifre :6613 ,Diğer Form (müşteri girişi )şifresi :1111

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın Celoy;

Şifreyi yazdığım halde, ana menü açılmıyor.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Bende de...

Sn. Celoy,

Merhabalar... Ben de aynı sorunu yaşıyorum.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Hata iletisi alıyorum.

Sn. Celoy,

Shift tuşu ile açıp, Ana Form'a girdiğimde aşağıdaki iletiyi alıyorum. Sorunu çözmek için visual basic sayfasında Tools menüsüne girdim, References pasif olduğu için herhangi bir şey yapamadım.

Bu sorunu nasıl çözebiliriz. Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
access
Sayın KüçükŞengün ve Sayın assenucler merhabalar, kolay gelsin
açılış şifresinde bende sorun yok ,sizde neden yaptığına gelince ,bir fikrim yok:)
ancak assenucler ın ekleyerek gösterdiği resimden anladığım kadarıyla zaman ile ilgili bir sorunu var,nasıl giderilceğini ben bilmiyorum, bende ANA menü üzerinde bulunan ve açılışta "İyi günler,İyi Akşamlar" diye ikazda bulunan bu iletileri belirten zamanla ilgili bu kodları assenucler e özel olarak silip tekrar ekledim :)
Benim yapabileceğim bu kadar sayın hocaların araya girerek hatalar ile ilgili sorunları onlara bırakmadan başka yapılacak birşey şu anda aklıma gelmiyor,
tekrar ilginize çok teşekkür ederim.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Sorun devam etmekte.

Sn. Celoy ve forum dostları,

Şifre yazarak programa yine giremedim. Shift tuşu ile Anaform'a girdiğimde, bu kez başka bir ileti aldım. Windows XP Pro Türkçe, IE7 ve Office 2003 Türkçe kullanıyorum.

Arkadaşlar sorunu nasıl aşabilirim.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
access
Sayın assenucler kardeşim
kullanıcı Adı: CELOCAN
ŞİFRE:6613
aldığınız hata, şifresiz formu açtığınızdan kaynaklanıyor, bilginize

Excel Vers. ve Dili
access
Arkadaşlar yaklaşık 57 adet görüntülenme var ve iki arkadaşımızdan başka yorum yazan yok ,onlarda hata olduğunu bildirmiş,diğer arkadaşlarda hata olup olmadığını anlamam için inceleyen ,bakan arkadaşların yazması gerekiyor yoksa ben hatalı olduğunu düşünerek formdan bu proğramı silmeyi düşünüyorum,lütfen iyi veya kötü birşeyler yazmanızı sizden rica ediyorumkolay gelsin

beab05

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013
Merhabalar;

Çok detaylı inceleyemedim, oysa bunu istedim ama bana çok karışık geldi ve nerdeyse varolan tüm renkleri kullanmışsınız. İnanın bu uygulamayı daha karışık bir hale getirmiş . Büyük emek harcanmış bu belli içinde örnek alınabilecek özellikler de mevcut ama ben sadelikten ve kullanılabilirlikten yanayım. Belki şimdi dersiniz "sadelik diyorsun ama sen de gittin renk değiştirme, yürüyen yazı, tooltiplerle uğraştın" diye ;)

Bu arada ben şifre ve form açışlarında sorun yaşamadım.

Örnek için teşekkür ederiz. Umarım kızmadınız...