checboxta işaretli değerleri bi sonraki sayfada hücrelere yazdırma

arda896

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel access
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-01-2028
checboxta işaretli değerleri bi sonraki sayfada boş hücrelere sırasıyla yazdırmak istiyorum ama bir türlü bulamadım yardımcı olurmusunuz ?

Ekli dosyalar

dEdE

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 TR 64 Bit
checboxta işaretli değerleri bi sonraki sayfada boş hücrelere sırasıyla yazdırmak istiyorum ...
Merhaba,
-Bir sonraki boş sayfaya ne yazılacak, örnek verebilir misiniz? Örneğin, AHMET CAN - Mesai CheckBox işaretli ise sayfa2 ye ne yazılacak.
- Aynı anda aynı kişiye ait iki CheckBox seçilirse yanlış olmaz mı? Örneğin kişi hem yıllık izinde hem de mesaide olabilir mi? CheckBox yerine OptionButton kullanmak daha doğru değil mi?

arda896

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel access
26-01-2028
Merhaba,
-Bir sonraki boş sayfaya ne yazılacak, örnek verebilir misiniz? Örneğin, AHMET CAN - Mesai CheckBox işaretli ise sayfa2 ye ne yazılacak.
- Aynı anda aynı kişiye ait iki CheckBox seçilirse yanlış olmaz mı? Örneğin kişi hem yıllık izinde hem de mesaide olabilir mi? CheckBox yerine OptionButton kullanmak daha doğru değil mi?
bi sonraki renkli sayfada örneğin ahmet can ne işaretliyse ör yıllık izin ise yıllık izin alananına veye rapor girildiyse rapor kısmına girilmesi lazım dediğiniz gibi 1 kişide 1den fazla checbox kullanılamaz

arda896

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel access
26-01-2028
bir sonraki sayfaya şablonu ellede girerim sıkıntı yok bi sonraki sayfa bu olacak devamlı242572

arda896

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel access
26-01-2028
Güncel