cogu Örnek Programlari acarken bu hatayi aliyorum neden?

Arkadaslar ben Acces2003 Almanca versionunu kullaniyorum.
Bu Forumdaki bazi örnekleri alip incelemek icin actigimda cogu örneklerde benim Access2003 su hatayi veriyor.Ve Incelemek istedigim Program örneklerinin bazi Funksiyonlarinin calismasina izin vermiyor.
Su asagidaki resimde görülen uyariyi veriyor.
www.projeler.de/Hata.bmp

Acces Programinin OLE-Server veya Active-X Elementleriyle uyusamadigini belkirtiyor.
Bu hatayi ben nasil kaldirabilirim ve örnekleri tam olarak acces2003 ile inceleyebilirim?

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın Kanakan,

Bu tür hatalar genelde referans hatalarından dolayı oluşmaktadır. Kod editörü penceresindeyken referansların tamam olup olmadığına bakmak gerekiyor.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın Kanakan,

Kütüphanede olduğu gibi referanslar birer kitap. Siz o uygulamada hangi bilgilere ihtiyacınız varsa uygun kitabi seçip almanız gerekir. Referansların uzantıları dll veya ocx tir. Örneğin uygulamanın içinde Excelle ilgili bir nokta varsa o zaman Microsoft Excel 1X Library adlı referansın uygulamada tanıtılmış olması gerekiyor. Bu tanıtma olayı da Kod yazım penceresinin Tools menüsünün Referances sekmesinden oluyor.

İyi çalışmalar :D

Yani ben bu Problemi accesde yapabilecgim herhangi bir ayarla halledemezmiyim?
Cünkü ben almanca version kullandigim icin söylediklerinizden bir sey anlamadim.
örnegin ben su örnegi burdan indirdim denemek icin.
örnek ---> www.projeler.de/Ornek.rar
Örnekte bir adet Button var bu buttonun click olayina o anki veriyi Rapor et komutu var.
Bu örnegi denemek iicin buttona bastigimda yukardaki bahsettigim uyariyi veriyor ve islem orda bitiyor.
Ben bu örnege göre ne yapayimki toolboxda bu örnek benim accesde calissin.
saygilarimla