Çok basit bir hasta takip programı için yardım beklemekteyim

Excel Vers. ve Dili
2007/tr
Başlıktada görüldüğü üzere bir hasta takip programına ihtiyacım var bir arkadaşımızın ortopedi hastanesi için yaptığı acık kodlu access dosyasını indirdim güzel bi uygulama ve isimleri değiştirerek kullanabilirim belki ama fazla eniş benim istediğim " Sadece hastanın Adı Soyadı Tc kimlik numarası yanında fizki muayene not bölümü ve yapılan tahliller adı altında 2 kutucuk olsun istiyorum .. Belkide aşağıda ekliyeceğim dosyadan kırparak bu yapılabilir ama bu konuda henüz emekliyorum ... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

)
ORTIP_ORTOPEDİ_HASTA_TAKİP_şifre_Deneme_1231 olarak yayınlanan access uygulamasından bahsediyordum yukarda .. adı geçen projeyi öğreneceğim diye öyle bi hale getirdimki buraya eklemeye utanıyorum emek sahibine ayıp olur diye :)

Excel Vers. ve Dili
2007/tr
Sanırım cevap alamıyacağım ama bi umut konuyu yükseltiyorum :)

Excel Vers. ve Dili
2003
hasta randevu takip

örnek 2007 de çalışmaya bilir bence başka bir bilgisayarda denemen neyse çalışması için ekteki ocx i öncelikli olarak shift ile açıp kaydetmen lazım direkt olarak açarsan bazen ocx kaydı problemi yaşıyor neyse çalışması şöyle önce doktor seçiyorsun seçmezsen açılan kutudaki ilk doktora ait hasta lar geliyor takvimden gün seçiyorsun seçmezsen varsayılan olarak içinde bulunulan gün geliyor

sonra istediğin saate tıklıyorsun osaate ait bilgiler yandaki alanlara geliyor kaydet dediğinde o saate o doktora o tarihe kaydediliyor istemezsen vazgeçme düğmesine tıkla diyelim hasta randevusunda geldi muayene oldu ve tanı konuldu o kişiye tıklıyorsun ve tanıyı yazıp kaydet diyorsun alttaki listedede o kişiye ait daha önceki tanı bilgileri geliyor diyelim bir kişi randevusunu iptal etti kişi yi seçip kaydı sil diyorsun o saat boşalıyor

[img=800x571]http://sunucu5.kucukresim.com/uploads/123c5f.jpg[/img]

birde haftalık randevu bölümü var orda doktorun haftalık randevuları görünüyor o hafta dolu olan günler kırmızı diğer günler beyaz görünür ve içinde hasta adları vardır
[img=800x571]http://sunucu12.kucukresim.com/uploads/22f508.jpg[/img]

bir de aylık randevu takip ekranı vardır ordaki özellik aylık olarak o doktorun randevusunu gösterir ordada dolu günler kırmızı boş günler yeşil diğer günler beyazdır
[img=800x571]http://sunucu18.kucukresim.com/uploads/306c34.jpg[/img]

başlattan çalıştırı açın orya bunu

regsvr32 msflxgrd.ocx

yapıştırın ve tamam diyin
sonra açmayı deneyin ve mutlaka sonuçtan haber verin

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2007/tr
Şuan işyerindeyim evde 2003 yüklü orada deniyeceğim yardımınız ve çalışmanız için çok teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Excel
merhabalar bu arı-ogramı indirmeye çalıştım ancak kesinlikle inmiyor neden admin

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Kendin bir çalışma yap, takıldığın yerleri sor, bu şekilde öğrenmiş olursun ve prg üzerinde hakimiyet sende olur, yoksa her sorunda yardım aramak zorunda kalırsın...