Çok harika bir Güvenlik Duvarı

Outpost Firewall Pro 2.7.491 (8 Mb) boyutunda

Bir çok özellige sahip bu firewall (güvenlik duvari) programi istege bagli olarak ziyaret ettiginiz sitelerde veya aldiginiz E-postalardaki zararli scriptleri, reklam pencerelerini, vb.. size zarar veren seyleri engelleyebiliyor. Size yapilan saldiriyi algilayip saldiriyi yapan bilgisayari 15 dakikaligina sizden uzaklastirabiliyor. Istege bagli olarak bu süre artabiliyor. Programin Hassaslik ayarlari sayesinde en küçük ping'leri ve port taramalarini bile algilayip yapanlarin size ip'sini veriyor. Internete ulasmak isteyen her türlü programin adini ve baglanmak istedigi adresi size iletiyor. Isteginize bagli olarak o programin internete baglanmasini engelleyebiliyorsunuz. Internet baglantisina izin verdiginiz programlardan birinin kodlari degisirse size uyari veriyor ve bir daha soruyor

http://dl2.agnitum.com/OutpostProInstall.exe

:hey: BİLGİ PAYLAÞTIKÇA DEÐER KAZANIR :hey:

(Outpost Firewall Pro 2.7.491) Bu programı kurmaya çalıştım kurulum ekranlarında soru işaretleri var düzeltemediğim gibi kapatamadım da yardımcı olursanız sevinirim

Excel Vers. ve Dili
Office - 2019 - Türkçe
Merhaba aynı problemi bende yaşamıştım şöyle yaparsan kesin kaldırıp atarsın...

Ã?ncelikle " Başlat > Çalıştır > msconfig "
bölümüne giriyoruz oradan " Tanımlama Başlangıcı - yanlızca temel aygıtları ve hizmetleri yükler " seçeneğini işağretliyoruz bilgisayar biraz kasacaktır...

Tamam diyoruz bilgisayar yeniden başlatılsın mı gibisinden bir soru çıkacaktır yeniden başatıyoruz. (oturum tekrar açıldığında sadece genel temalar yüklü olacağı için gözünüz korkmasın) oturum açıldıktan sonra karşınıza tek seçenekli bir sayfa açılacaktır tamam diyip dikkate almayın.

Program ekle kaldırdan Outpost Firewall Pro yu kaldırıyoruz C:/programFiles klasörünün içindede dosyası vardır onuda siliyoruz ve programı kaldırmış oluyoruz.

Bilgisayarı eski haline getirmek için

aynı şekilde " Başlat > Çalıştır > msconfig "
bu sefer " Seçmeli Başlangıç " bölümünü ve altındaki bütün kutucukları işağretliyoruz "

Bilgisayar bunları yaparken tekrar kasacaktır kafanıza takmayın sadece biraz bekleyin...

Bu işlemleri " msconfig " in " genel " bölümünde yapmıştık. Yukardaki sekmelerden başlangıç bölümünü tıklıyoruz ordanda bilgisayar balarken çalışmasını istediğimiz programlarını işağretliyoruz diyerlerini boş bırakıyoruz. (ne kadar boş kutucuk bırakırsanız bilgisayarınız o kadar hızlı açılır)

" Tamam " diyoruz bilgisayarı yeniden başlat yazısı yine çıkıcaktır başlatıyoruz.

Oturum tekrar açıldığında tek seçenkli pencere yine çıkacaktır bu sefer bu iletiyi bir daha gösterme seçeneğini işağretliyoruz ve tamam diyoruz... o program artık yok :)

İyi akşamlar.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 , 2013 ve 2016 TR.
Gerçi konuyla bir ilgisi yok ama bilginiz olabileceğini düşündüğüm için sorayım dedim. Benim bilgisayarım Deep Freeze programını kabul etmiyor. Programı kuruyorum , son işleme kadar herşey normal ama bilgisayar kapanıp açıldığında Deep Freeze etkin olmuyor. Bu konuda bana yardımcı olabilrmisiniz. Teşekkürler :hey:

Excel Vers. ve Dili
Office - 2019 - Türkçe
Üzgünüm Dep Freeze konusundan hiç anlamam sadece net cafelerin kullandığını duydum. En ufak başka bilgimyok.

Excel Vers. ve Dili
türkce
mrb.arkadaşlar msj yazmayıda beceremedim ya yeni başlıkla olmadı cevap kısmıyla bi daha dneyeceğim.benim sıkıntım yukarıda allah razı olsun bilgi ve yönlendirmelerinden dolayı sckyberk arkadaşımızın güvenlik duvarı her güzel şeyin bittiği gibi 30 gün sonra bitti.bu güvenlik duvarı bir dahada kurulmuyor.yeniden kurmak veya sürekli faal çalışması imkanı yokmuuuuuuuuu.diye sizelere soruyorum.yardım cı olmanızı bekler sevgi ve saygılarımı beklerim. :hey: :hey:

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
selo623' Alıntı:
....
yeniden kurmak veya sürekli faal çalışması imkanı yokmuuuuuuuuu.diye sizelere soruyorum.
Yıllık ücreti ~ 40$

Excel Vers. ve Dili
türkce
oldu haluk tşk ederim.ytl olduktan sonra piyasada çok be kardeşşşşş.
şaka be haluk kardeşim ok. :icelim:

Excel Vers. ve Dili
türkce
bu proğramın free siyokmu bearkadaşlar.veya bu proğrama benzergüzelbirvirüsproğramı varmı tabikiücretsizolmasını isterim.saygı ve sevgilerimle. :hey:

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
Antivirüs olarak arama yapmak için başka forum sitelerini kullansanız daha iyi sonuç alırsınız bence.
Çünki iyi antivirüs yazılımlarının hepsi paralı ve burda paralı yazılımların parasız kullanılma yöntemleri anlatılmaz.
Antiparantez; EZ Antivirüs kendi sitesinden, 1 sene kullanma süreli ama bazı özellikleri eksik(güvenlik duvarı, eposta kontrolü gibi)antivirüs kullanma imkanı sağlıyor(basit ama ücretsiz)