çok kullanıcılı yapınca ilişkiler kayboldu.

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
Hepinize iyi çalışmalar. Gelir ve Giderlerin Girilebileceği basit veritabanı tasarladım ofice 2007de.
veritabanını acsess veritabanı düğmesiyle 2 ye böldüm ve tabloların bulunduğu ofice tarafından otomatik oluşan "*_be.accdb" dosyasını ana makineye attım form sorgu ve raporların olduğu diğer dosyayıda access olmayan makinelerde programımın çalışabileceği runtime dosyasınıda ekleyerek kurulum dosyasını hazırladım ve terminal olarak kullanılan ofice olmayan pclerde bu kurulum dosyasını çalıştırdım .
hepsi çalıştı formlar benim istediğim gibi geldi raporlar vs ama dikkatimi çeken şey art arda bilgi tutarlığı gerekli ilişkili tablolarda bir tarafından sildiğim kayıt çok tarafından silinmiyor. örnek gelir kaydını sildiğim zaman kasada ilgili kayıt silinmiyor.
ilişkiler penceresini açtığım da şokkkkk hiçbir tablo ilişkili değil ne tabloların bulunduğu ana ilişkiler penceresi bomboş formların bulunduğu terminal makinelerde ise sadece ilişkiler penceresinde tablo isimleri duruyo ama ilişki çizgileri yok.
sizce nasıl düzeltmeliyim? Lütfen Çok Acil Sonuç üretemezsem ciddi problemler yaşayacağım.