Çoklu Veri Doğrulama

johnwick5208

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 64 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24-06-2024
Önerdiğim kodlar forumda sıkça kullanılan kodlardır. Bu sebeple sizde neden hata veriyor anlam veremedim. Sanırım dosyanızda uyum sorunu oluşmuş.

Birde önerdiğim kodu boş bir excel dosyasında deneyiniz. Boş excel dosyasında sorun çıkmazsa sorun sizin dosyanızdan kaynaklanıyor diyebiliriz.
Hocam haklsınız da rastgele bir şablon yapınca oluyor. Verileri kopyalayıp örnek çalışan dosyama yapıştırıp düzenliyorum hata veriyor yine neden olur?

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Dediğim gibi dosyanızı görmeden fazla yorum yapamıyorum.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Merhaba,

Bu başlık altında yayınlanan en son ADO çalışması üyemizin bilgisayarında uyumsuzluk sorunu yarattığı için farklı bir çalışma yapılarak çözüm üretilmiştir. Sanırım sorun veri doğrulama listesinin karakter sınırından kaynaklanıyor.

En son sorun yaşanan (ADO) uygulaması ve çözüm üretilen (USERFORM) çalışmaları ektedir.

johnwick5208

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 64 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24-06-2024
Merhaba,

Bu başlık altında yayınlanan en son ADO çalışması üyemizin bilgisayarında uyumsuzluk sorunu yarattığı için farklı bir çalışma yapılarak çözüm üretilmiştir. Sanırım sorun veri doğrulama listesinin karakter sınırından kaynaklanıyor.

En son sorun yaşanan (ADO) uygulaması ve çözüm üretilen (USERFORM) çalışmaları ektedir.
Özelde bahsettiğim konuyla ilgili işlem yapar mısınız?

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Özel bilgiler içerdiği için dosyalar tarafımdan kaldırılmıştır. Daha sonra özel bilgiler değiştirilerek eklenecektir.