columnwidths değeri (acil yardım)

bir formda yapmış olduğum açılır liste kutusuna ilişkili olmayan başka bir tablonun 10 sütunundaki bilgilerin listelenmesini istiyorum,ancak aynı form içinde birden fazla açılır liste kutusu bulunduğundan, açılır liste kutusu özelliklerindeki veri alt başlığında blunan listeye sınır özelliğini hayır olarak belirleyemiyorum. hata olarak ColumnWitdhs özelliğinin ayarlanması gerektiğini bildiriyor, bunu farklı birkaç rakam yazmama rağmen beceremedim, bilgisi olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Basit bir örnek ekleyin.

örnek bir dosya ekledim, incelerseniz tablo 2 ye ait formda adı ve soyadı sütunları tablo1 deki aynı sünutlara açılır liste kutusu ile bağlı ancak listeye sınır özelliği hayır yapılamadığı için tablo1 deki kayıtlı listeleri gösteremiyor, ancak tablo 1'in ilk sütununu gösterebiliyor

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın tolgaaktaş,

Uygulama sizin adı veya soyadı seçmek istediğinizi nereden anlayacak?

Yapacağınız, formu tasarım görünümünde açın, açılır kutuyu seçin, özellikler penceresini açın, veri sekmesine gelip Tablo1 yazıldığı satır kaynağının en solundaki (...) ü klikleyin, uygulama size sorgu isteyip istemediğini soracak siz evet deyip sorguyu açın, istediğiniz alanı sorguya ekleyip sorguyu kaydedip çıkın, formu tekrar inceleyin.

İyi çalışmalar