Combobox ile ilgili bir sorun ?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - English
Merhaba,

Eke eklediğim dosyada , Combobox'a User1 ve User2 olmak üzere 2 kullanıcı var TBL_Sheet1 isimli tabloda bu kullanıcıların yaptıkları iş ile ilgili sayıları,hedefleri vb bilgileri var.Yapmak istediğim şey Combobox ta ilgili userlardan birini seçip göster dediğimde aşağıya tabloda ki bilgilrinin gelmesi.Bu gösterme işini bir buton ile düşündüm ama aslında direk combobox ta ismini seçtiğim anda herhangi bir buutona basmaksızın bilgilerin gelmeside yapılabilecek birşeyse daha şık olur :).

Şimdiden ilgilenecek herkese teşekkür ederim.
İyi günler.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - English
Teşekkürler,

Evet mesajımdan sonra yönlendirmeniz gibi sihirbaz dan bir seçenek ile bu işi yaptırabileceğimi öğrendim.
Fakat şu anda ki problemim farklı oldu ..
Normalde tabloda ki verileri sürekli güncellediğimiz bir exceli link olarak verdim.Ordan besleniyor.Tek kişi bu şekilde kullanırken son derece güzel oldu fakat 2. kişi girmek istediğinde giremiyor ve hata alıyor.

Hata şu şekilde : The Microsoft Access database engine cannot open or write to the file 'I:\xxxxxx\performans.xlsx'.It is already opened exclusively by another user,or you permission to view and write its data

Ne yapılabilir bunun başka bir yolu var mı ?
Yani excelden link etmeden ve bu sorunları yaşamadan bu işi yapmam mümkün mü ?

Yardımınızı rica ederim.