combobox

Merhaba,

Ben combobox ile exceldeki verileri form üzerinde görüntülenmesini nasıl gösterebilirim?Þimdi verilerin bulunduğu bir excel var ve ben bu excele bir arayüz formu yapmak istiyorum.Bu formdaki combobox1 içerisinde bulunan bir kaç tane seçenek var ve o seçeneklerden birini seçtiğimde belirlediğim hücrelerden verileri alıp form üzerindeki comboboxlara ve textboxlarda göstermesini nasıl yapabilirim???

iyide sizin dediğiniz linkte benim istediğim sorunun yanıtı yok.Üstelik ben zaten ordakileri biliyorum.Bana kod yazarak yada elinizde benim soruma karşılık verebilecek bir örnek varsa ve onu gönderirseniz daha iyi olur.Yardımınızı bekliyorum...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
combobox ve listbox

Size eki gönderiyorum.Þimdi burdaki combobox1 deki gruplardan birini seçince form üzerindeki diğer textboxlara ve comboboxlara exceldeki verilerin gelmesini sağlamam gerekiyor.Burda bir kaç grup var ama ben onları excele yazmadım anlayacağınızı düşünerek.Biraz daha açıklayacak olursam; combobox1 den bir grup seçtiğimizde onunla ilgili maddeleri sütunlardan çekip formda görüntülemesini istiyorum.sağolun....