csv dosyadan accessde aynı tabloya makro ile data okutma

Herkese merhaba arkadaşlar ekte 3 adet örnek csv tipli data dosyam var. Ben Accesste bir tabloya bu dataları mevcut formatıyla hergün ekleyip bu data üzerinde hesap numarası bazında işlem tipine göre tarih aralığında raporlama yapmak istiyorum. Ã?zet olarak bir Access dosyasında bir tablo tanımlanacak birde makro ben makroyla gunün csv dosyasını mevcut tabloya hergün okutacağım birde hesap numarasına göre tarih aralığında tipe göre sorgulama imkanı. Herkes için yararlı bir acceess olarak kullanılabileceğini düşünüyorum. İlgilenecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

Sayın Ahmet114 gönderdiğim örnek dosyalar csv formatlı ve dediğin gibi excelde zaten açılıyor ancak benim dosyalarım örnek yani gerçeğinden çok az gerçeği bir iki haftada excelin alabileceği data sınırını aşıyor dolayısıyla belirttiğim sorgulamaları excelde tek dosyada yapma imkanı ortadan kalkıyor. Ancak ben bu dosyaları accessde tek tabloya toplarsam rahatca sorgulama yapabileceğimi düşünüyorum. Bilmem anlatabildim mi? ilgine teşekkürler.

Arkadaşlar sanıyorum benim anlatımım yetersiz kaldığı için problemimim çözümü için bir cevap alamadım. O nedenle biraz farklı olarak tekrar anlatıyorum. Bir access tablom olacak bir de hergün aynı adı vereceğim günlük excel dosyam var(CSV yi nasıl olsa excel yapabileceğimi varsayarak.) bu excel dosyasını eccess e import ediyorum ama bir sonraki günde oluşacak excel dosyamında aynı access dosyasında aynı tabloya enson kayıttan sonraki satırdan itibaren import etmek istiyorum. Yani yazılacak makro hergün aynı adı vereceğim excel dosyasının içeriğini hergün accesdeki öncedn açılmış aynı tabloya birikimli olarak import edecek. Bu sayede de excelle sığmayan fazla datayı access de sorgulayabileceğim. İnşallah bu sefer anlatabilmişimdir. Herkese teşekkürler.

Bu soruya hala cevap arayan varsa, MS Office 2007'de;
"External Data" grubundan "Text Files" seçeneği ile açılan "Get External Data" penceresinde "Append ..." seçeneğini işaretleyerek ve bu seçeneğin sağındaki açılır menüden sonuna eklemek istediğiniz tabloyu seçerrek, ilgili text dosyası verileri bu seçtiğiniz tablonun içine (var olan kayıtlara dokunmadan) yükleyebilirsiniz.

Accees 2003'te bildiğim kadarı ile bir dosyadan mevcut bir dosyanın sonuna ekleyerek yükleme seçeneği yok. Ancak onda da bağımsız bir dosya olarak yükledikten sonra bir "Append Table" sorgusu ile bir tablodaki verileri bir başka tablonun arkasına ekleyebilirsiniz.