CSV Dosyaları Tanınmıyor ACİL

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
Merhaba arkadaşlar foruma yeni kaydoldum önceki bir çok sorunumda forumun konularından çok faydalanmışımdır şimdi kimsenin açmadığı bir konu olduğu için benim sormam gerekti ve kaydoldum. Elimde bir çok mail adresi var bunları excelde alt alta koydum ve farklı kaydet diyerek .csv( Virgülle ayrılmış .. ) formatında kaydettim güzel bir csv dosyam oldu ancak bunu bir türlü ne outlooka ne gmaile ne de web mail roundcube e posta hizmetlerine tanıtamadım genel olarak aldığım hata yanlış dosya biçimi veya dosya tanınmıyor oldu. Acilen bu sorunu çözmem gerekiyor ancak hiçbiyerde cevabını bulamadım bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
Bir kaç yazıda ayraç sorunu sebebiyle bu hatayı vereceğini yazıyor. .csv (virgülle ayrılmış) formatının biçimini istediklerini yazıyor e posta sunucularıda excelde zaten bu formatta kaydediyorum. Bilen biri yokmu ya .s

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
Aşağıdaki linkte benzer bir konu işlenmişti inceleyiniz...
CSV Formatına Çevirmek
Yardımınız için çok teşekkür ederim ancak kodlarla aram pek iyi değildir hayli karışık bir mevzuymuş bununda yanında tüm linkler kırık. Buraya veya size özel mesaj olarak dosyamı göndersem kullanılabilir bir csv dosyasına dönüştürebilir misiniz ? Eklemek istiyorum dosyada 500.000i aşkın mail hesabı var ticari amaçla kullanılacak sorunumun çözülmesi durumunda sizde ticari amaçlar için mail adreslerini kullanabilirsiniz sizede reklam maili gelirse kızmayın bizde ekmeğimize bakıyoruz :)

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Hemen kısa özet geçeyim örneğin gmail hesabınızda 3 kişi falan varsa bunları outlook için csv halinde dışa aktarıp neye benzediğini format olarak aklınıza kazıyın sonra e posta adreslerinin başına gelmesi gerekenleri bi önceki sütuna sonuna gelmesi gerekenleri bir sonraki sütuna ekleyin kopyala yapıştırla bunu çok hızlı yapabilirsiniz. Daha sonrada bu sütunları basit bi formülle birleştirin hepsi bu kadar artık kullanabilirsiniz.