DENEME CARİ

Excel Vers. ve Dili
2003 Tr
bir kardeşimiz bana ücretsiz bir cari program gönderdi.program her şeyiyle tam bana uygun bir şey.ama çalıştırmaya muvaffak olamadım.yeni kayıt butonu ile yeni bir müşteri eklediğimde veri isimli şablon sayfa geliyor. yeni isimli müşteri adına kart oluşmuyor.ekteki bu programı indirip birkaç müşteri kaydetmeye çalışınız.lütfen sonucu bildiriveriniz.eğer sizdede çalışmazsa sebepleri ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Merhabalar.
VBA sayfası şifreli. Bu durumda kimsenin yardımcı olabileceğini sanmıyorum.

Excel Vers. ve Dili
2003 Tr
teşekkür ederim küçükşengün kardeş.diğer arkadaşlardan değişik fikri olan varmı acaba.?

Excel Vers. ve Dili
2003 Tr
Programi indiren arkadaslar müsteri kaydedebiliyormusunuz???
Lutfen cvp yazinn....

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 türkçe
oldu hiçbir problem göremedim

yannız müşteri sayısı arttığında problem çıkaracak bir programa benziyor. çünkü sayfa sayısını arttırıyor. bilgisayarın çok güçlü olması lazım.

Excel Vers. ve Dili
2003 Tr
forumdaki arkadaşlar lütfen programı indirip 2 dakika bir deneyiverin çalışıp çalışmadığını bildiriverin bir zahmet

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr.
Merhabalar...

Dosyayı indirerek denedim. Bir sorun yaşamadım. VBA şifresini kaldırarak incelemek isteyen arkadaşlar için tekrar ekliyorum.

Kolay gelsin...

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
Güzel program

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn aucar19 ve Sn behic26

Formumuzda başkasına ait bir dosyanın vba şifresinin kırılması ile ilgili her türlü faaliyet yasaktır, bunu biliyor olmanız gerekirdi. Yapılan bu hareket tarzı dosyanın hazırlayıcısı olan kişiye saygısızlıktır. Konuya gereken duyarlılığı göstereceğinizi umuyorum.

Excel Vers. ve Dili
2003 Tr
sayın leventm ve diğer saygıdeğer arkadaşlar ben ilk defa bu siteye makul ücret karşılığı bir program yapıverin diye yazmıştım.sağolsun hiçbir arkadaş ücretli olarak ben yaparım diye atlamadı.böylece sitenin amacının ne olduğunu zaman içinde daha iyi anladım.bir kardeşimiz bana işime yarayacak bir program gönderdi ama müşteri kaydetme bölümünü çalıştıramadım.kendisiylede sorunu mailleşerek çözmeye çalıştık ama çözemedik.lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum.ayrıntılı tavsiyede bulunmalarını arkadaşlardan istirham ediyorum.exceli yeniden yükletsem faydası olurmu

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr.
:shock: Merhabalar...

Düşünemediğim için çok üzgünüm. :(

Bütün samimiyetimle özür diliyorum.

Excel Vers. ve Dili
2003 Tr
mutlu son.programı çalıştıramamamın sebebi kaspersky office guard max. seviyede olmasıymış. onu min.a indirdik program çalıştı.ilgilerini esirgemeyen bütün arkadaşlara teşekkür ederim.bana bu programı gönderen nziya kardeşimede
ayrıca çok çok teşekkür ederim,sabırlı arkadaşmış vesselam