denetim araç kutusu ve form araç kutusu hakkında

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
herkese iyi akşamlar
benim sorunum şu : açılan kutu ve veri doğrulamada liste oluşturuyorum ama oluşturulan bu listelerin yazı şekillerini değiştiremiyorum acaba bir kolay yolu varmıdır. :oops:
yanlız açılan kutu denetim araç kutusun daki değil form araç kutusundaki yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür :dua:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
tam olarak sorunumu anlatan bir örnek gönderiyorum.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
İstediğinizi formlar kutusundan seçtiğiniz liste kutusu ile yapamazsınız. Fakat denetim araç kutusundan seçilen listbox ile mümkündür. Ekteki örneği inceleyiniz. Doğrulama; tam olarak incelediğim bir konu olmadığı için kesin yanıt veremiyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Merhaba

Sarı olan kısım için (Data validation) , üstüne gelip sağ tuş format cell / font la yapabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
cevaplarınız için çok teşekkür ederim denetim araç kutusu için verinin nereden girileceğini bilmediğim için formlar veya veri doğrulamayı seçmiştim. örnek dosyada anladım ve iyi sonuç aldım :lol:
yanlız jale nin söylediği şeyi yapamadım sağ tıklıyorum ama format cell diye bir şey gelmiyor herhalde ben yapamadım ama herkese çok teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
pardon anladım ama benim istediğim o değildi liste açıldığında içindeki listenin yazı şekliydi. :oops: