Depo Stok Sayimi

Merhaba;
Stok Prg.gerÇekten GÜzle OlmuŞ. Ancak Forumu İncelememe BaŞka Örnekler Bulmama RaĞmen.mantiĞini Anladim Ancak Bu Programa Ek YapamadiĞim Bİr Sorunum Var. A BÖlÜm İlaÇ 1 İlaÇ 2 İlaÇ 3 Olsun. B BÖlÜm İlaÇ X İlaÇ Y İlaÇ Z Olsun. Teslİm Alan Kismi Benİm İÇİn Önemlİ OlmadiĞi İÇİn O DeĞİŞkenİ Kullandim Ve Yukariya TaŞidim. Teslİm Alan A BÖlÜm OlduĞunda İlaÇ İsmİnde Kendİsİ İle İlgİlİ İlaÇlar Çiksin İstİyorum Sadece.bÜtÜn İlaÇ İsİmlerİ Çikmasin.(Örn:aĞri Kesİcİ DenİldİĞİnde Apranax, Vermİdon ... Çiksin ÖksÜÜrk Şurubu Çikmasin.ÖksÜrÜk ŞuruĞlari DedİĞİmde De AĞri Kesİcİ Çikmasin.)forum YenİlendİĞİ İÇİn Galİba Stok Programini GÖndermem Gerekecek Tekrar İnceleyebİlmenİz İÇİn. Ve Örnek AldiĞim BaŞka Bİr Prg.daha Var.onu Da GÖndereyİm.kendİmce MantiĞini Anladim Ama BİrleŞtİrİrken Hata Verİyor Ve Kİtlendİm Kaldim.lÜtfen Yardiminza İhtİyacim Var.

Son düzenleme:
Acces Örneklerİ Kismina Dosyalari EklemİŞtİm.onun İÇİn Galİba Buraya Ekleyemİyorum Ayni Dosyalari. Forum Yenİlenİnce Sanirim Hatalar Olmaya BaŞladi.umarim Bİr An Önce Eskİ Forumdakİ Kalİteyİ Buluruz. GÖrsle AÇidan Bu Daha İyİ OlmuŞ Tabİ Elİnİze SaĞlik Ama :( AliŞana Kadar Ve DÜzelene Kadar Zorlanacaz Galİba:(