Depo Yönetimi

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Arkadaşlar

Ben Access konusunda yeniyim ve bu form sayesinde Access başladım. Özellikle kendi yaptığım işede yarayacağını gördükten sonra bu ilgimde çoğaldı. Aslında bana lazım olan stok olayı. Depoya gelen malzemeler ve bunların ilgili kişilere senetle teslim edilmeSi.
1. Gelen malzemelerin depoya kaydı
2. İstenilen zamanda depo durumunu görmek
3. Depodaki malzemeleri ilgili kişilere teslim belgesi. Senetle yazılı olarak
4. Raporlamada hem genel depo mevcUdunu hemde kimlere verdiği mi görmeliyim. Yani a malzeme depo 14 b 1 c 1 d 2 toplam 18 gibi
5. Depo miktarı değişmemeli ki bende tüm malzemelerimi göreyim.
6. Ayrıca raporlamada tüm teslim ettiğim kişileri tek tek ve en sonda depoyu göreyim.
7. Kısaca depo malzeme miktarından ayrı genel mevcut durumum olmalı ki bu sabit giriş değerim olacak, ama depo da sadece vermediğim malzemelerin miktarı olacak

**** Gerçek anlamda yardım edecek arkadaşlara emek karşılığı verilecektir.
0 505 586 92 19

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003, 2007, 2010 (TR)
Konu başlığınız (Yardım lütfen), tarafımdan "Depo Yönetimi" olarak değiştirilmiştir.

Bu tür başlıkları (Yardım, acil vb gibi) tekrar açmamanızı rica ediyorum. Yeni üye olduğunuzdan, bu seferlik ben değiştirdim. Yoksa, sorunuz hiç değerlendirilmeden "Uygun Olmayan Başlıklar" kısmına taşınır.

Lütfen, Forum kurallarını okuyunuz.

Sağlıcakla....

sayın mt1220 arkadaşım excel.web tr stok takip diye örnek çalışma var onu bir indir bir bak bakalım işine yaracakmı ben yapmadım güzel bir çalışma bulamassan bana mail at ben gönderirim keciciler@ttnet.net.tr iyi akşamlar

Excel Vers. ve Dili
2003 eng
Sayın Mt1220,
depo yönetimi ,envanter takibi ve MRP sistemleri konusunda yaklaşık 8 yıldır uygulamalar hazırlıyorum,
günlük malzeme hareketleri yönetimi , geçmiş bir tarihte depo durumu , raf ömürlü malzeme yönetimleri , malzeme ihtiyaç planlaması ,süre sınırlı senetli malzeme takibi, minimum stok seviyesinde otomatik sipariş verme, dağıtım birimi bozulmuş malzemelerin alt dağıtım birimi üzerinden takibi (mesela perçin satın alma birimi libre iken paketi açılınca dağıtım birimi adet haline gelir) vb konularında destek almak isterseniz iletişim adresim
buatak@gmail.com