Deprem izleme programları konusunda excel.web.tr de yapılanlar

cems

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
office 2010 tr 32bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-06-2029
Herşeyden önce depremde yakınları ölenler için milletimizin başı sağolsun
Depremden sağ veya yaralı kurtulanlar için geçmiş olsun

Güzide sitemizde deprem konusunda ne çalışmalar yapıldığını incelemek için DEPREM kelimesini arama özelliğinde taradım ve kelimenin geçtiği sadece 2 sayfa kadar çalışma buldum İçinde 2012 yılında yaptığım ve kısmen de ayrıntıda destek de aradığım dosyalar da var

deprem kelimesini aratınca gelen liste : https://www.excel.web.tr/search/319541/?page=2&q=deprem&o=date

deprem+cems aratınca :

ve diğer site müdavimi arkadaşların aklından geçenleri programlaştırarak belki birilerinin işini kolaylaştırır amaçlı kullanıma sunduğu mesajları buldum

Belki başka filtreleme yöntem veya aratacak hassas kelimelerle de çalışmalar olmuştur. Bu mesajdaki amacım özellikle yönetime daha sonra ustad ve usta hocalarımızın
dikkatini cekmek ve fikri geliştirerek daha kullanışlı ve 2012 den daha hızlı olabilecek ve ola ki son depremlerin olduğu bölgeler öncelikli ama olacak başka bölge ve depremlerinde faydası olacak bir üstad sentezi yapabilmek- yapılmasına tetik olmaktır.

Ben bir nedenle Almanya Dusseldorf yakınlarındayım ve depremden sonra burada işi gücü bırakıp elden gelen her tür yardımı stadt alanlarına toplatmak ve dağıtımını organize etme konularında bilgimce destek olmaya çalışıyorum

Eminim ki geçmiş depremler zamanında düşünüp yapmaya çalıştığım ama yarıda kalan ve unutulan bu hassas konuda ustalarımız ellerinden gelen konusunda
yeni programlama tekno türleriyle daha iyisini kullanıma sokabilirler.

Mesajı okuyan ve üstünde uğraşabilecek herkese derin saygılarımla

Cems