DETAYLI HATIRLATMA PROGRAMI

Aşağıdaki Resimde göründüğü gibi ve/veya userform şeklinde bir hatırlatıcı yapmak istiyorum. Bu program sayesinde o günün tarihiyle eşleşenleri, programı açtığımda detaylı listelemesini istiyorum.Çok araştırdım ama bu tip bişey bulamadım. Bu işi bilenlerden fikir veya çözüm istiyorum,şimdiden teşekkürler.... :)

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Aslında sorunuz güzel bir proje konusu. Bu konuda güzel bir çalışma yapılabilir.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Sn boranturk,

Başlangıç olarak örnek bir dosya gönderiyorum. Geliştirilebilir.

Dosya açılınca bugün için hatırlatılacak her hangi bir olay yoksa "Bugün hatırlatma yok." şeklinde bir mesaj geliyor.

Eğer hatırlatma varsa "Bugün .... adet hatırlatma var." şeklinde bir mesaj geliyor ve Tamam'ı tıklayınca hatırlatmaların listesine gidiyor.

Sayın Mehmett Bey,Dosyanızı inceliyeceğim fakat indiremiyorum.Sanırım upload sırasında bir sorun oluştu ya da silindi. kontrol ederseniz sevinirim.Aşağıdaki ikazı veriyor.

Seçtiğiniz ataç artık sistemimizde bulunmamaktadır.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Sn boranturk,

Bir ara küçük bir değişiklik yapmak için eklediğim dosyayı silmiştim. Benim dosyayı sildiğim an ile sizin indirmeye çalıştığınız an denk gelmiş olabilir. Şu anda dosyada bir sorun yok, indirebilirsiniz.

Mehmett Bey dosyayı inceledim. Başlangıç için Güzel. Şimdi bunu resimde görünen hale veya userforma nasıl uygulayabiliriz.Yani diğer isimler görünmemeli. Bu arada isimlere koptum :D

Arkadaşlar bu herkesin her zaman ihtiyaç duyabileceği türde bir program. Yardımcı olabilecek varsa lütfen yardımlarını esirgemesin. Saygılarımla....

hatırlatma

daha önce muygun kardaşin, stok takiple ilgili olarak verdiği bir örneği biraz değiştirdim. açılışta uyarı vermesini beceremedim ama örnek olması açısından gönderiyorum. arkadaşlar geliştirebilir veya ustalar çok daha güzel önrnekler gönderebilir. herkese kolay gelsin. umaram işe yarar. :hey:

Yaptığım bir çalışmayı size örnek olması için yolluyorum.Tam bitmedi ama şu anki haliyle size fikir verebilir.Hatırlatmaları UserFormda gösteriyor.

Teşekkürler arkadaşlar. Peki bunları resimde gösterdiğim şekle nasıl getirebiliriz?
Fikirlerinizi bekliyorum.