dijital oyunlar

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Herkese Merhabalar;

Bildiğiniz gibi tetris tarzı elde oynanan dijital oyunların içinde yazılım içeren devreler var bu tarz devrelerde kullanılan standart bir yazılım dili var mıdır yoksa birçok şey kullanılabiliyor mu bu konuda ve bu tarz dijital oyunların hazırlanmasında nasıl bir yol izlendiği konusunda bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim.

Herkese iyi çalışmalar dilerim..

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
kullanılan devrelere uygun programlama yapılmaktadır her işlemci içinde barındıgı komutlarla yapılacak işlemi anlamakta olup yapılacak işlemi algorıtmalar ile tanımlamak gerekmektedir nasıl işlemci kullanacağınız hususunda bilgi verirseniz internettte bir çok kaynaga ulasmak mumkun saygılar :)

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Sn parametre ;

Yanıtınız için teşekkür ederim.Basit dört işlem üzerine soru cevap şeklinde çalışan bir materyal yapımı için sormuştum.Sanırım hesap makinesinde kullanılan devreye benzer bir yönü vardır.İnternet üzerinde ben malesef beni aydınlatacak verilere ulaşamadım..

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
Sn parametre ;

Yanıtınız için teşekkür ederim.Basit dört işlem üzerine soru cevap şeklinde çalışan bir materyal yapımı için sormuştum.Sanırım hesap makinesinde kullanılan devreye benzer bir yönü vardır.İnternet üzerinde ben malesef beni aydınlatacak verilere ulaşamadım..

Sorunuzda ne olacagı tam anlasılamamakta hesap makinesi ile ilgili kod istiyorsanız onunla ilgili kodda bulabiliriz biraz daha geniş bilgi verseniz iyi olur inancındayim saygılar

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
pic uygulamaları
1) 4 lü paket display ile pot kontrolü pbp ile
2) çoklu display ile kayan yazı devresi asm
3) hesap makinesi pbp ile
4) ır on off uazaktan kumanda
5) 555 kare dalga osilatörü
6) 0*15V LCDvoltmetre pbp ile
7) 16f628 8 kanal alıcı verici rf uygulaması pbp ile
8) lcd sabit yazı pbp ile
9) pice ses kaydetme asm
10) rs485 uygulaması pbp ile
11) çeşitli step motor uygulaması step motor ve display uygulaması
burada biri

buradada baska biradet var

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Sn parametre merhabalar;

Linkler için teşekkür ederim.Dosyaları aldım ama etraflıca inceleme fırsatım henüz olmadı.Çocuklar için zihinden çözülebilecek problemlerin yüklü olduğu ve her soruyla beraber doğru yanlış seçeneklerin geleceği bir uygulama için sormuştum.