dış veri alma sayı dönüştürme problemi

arkadaşlar excelde bir siteden dış veri alma yolu ile bir tablo alıyorum fakat tablonun bir sütununda değerler 2:300:12 , 3:15:25:3 gibi değerler. ancak excel bunları alırken hemen sayıya dönüştürüyor, yani kendi içinde bölüyor. bölmesini istemiyorum. ne yaptıysam olmadı. web sorgusu seçeneklerindeki onay kutularının hepsini tek tek denedim olmadı. seçeneklerde otomatik hesaplamaları otomatik düzeltmeleri kapattım gene olmadı. hücreyi metne çevirip yeniden deniyorum olmuyor. web sorgusu alırken kendi satırlarını kendisi oluşturuyor. dolayısıyle düzenleyemiyorum. bunun bir yolu yokmu arkadaşlar istediğim veri tarih veya saat gibi veri değil tarih yada saate yada başka bir şekle çevirmesini istemiyorum arkadaşlar sadece metin olarak alsın. teşekkürler...

ilginize teşekkür ederim. sitenin ismini veremem ama örnek olsun diye kendim bir tablo yapıp internete yükledim. ordada aynı sorun var. linki http://www.geocities.com/sovallye/Deneme.htm derece stunundaki sayıları hücrelere yükler yüklemez bölüyor. en baştakini ise bölmüyor ama saate çeviriyor galiba. tekrar teşekkürler.