Dizi formül hata veriyor

Excel Vers. ve Dili
Microsoft office 2010 - türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
15-08-2019
Merhaba benimde ufak bi problemim var A2 sutununa A2:A10000 kapsayan formul yazdığımda formul ilk satır hariç alttakilerde hata veriyor nekadar uğraştıysamda çözemedim sürükleme yoluyla yapabildim fakat e tablo forum veri tabanı olduğundan foruma veri girildiğinde satırdaki formulü sildiğinden sürüklemek işe yaramadı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
=ArrayFormula(PARÇAAL(O2:O10004;KAÇINCI(DOĞRU;ESAYIYSA(1*PARÇAAL(O2;SATIR($1:$53);1));0);BAĞ_DEĞ_SAY(1*PARÇAAL(O2;SATIR($1:$53);1))))

Ekli dosyalar

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Merhaba.

Sorularınızı; ekran görüntüsü yerine, gerçek belgenin özel bilgi içermeyen kopyası şeklinde hazırlayacağınız
örnek belge üzerinden sorarsanız daha hızlı ve net çözüme ulaşmanız kolaylaşır.

Örnek belgenizde, formülün istenilen sonucu vermediğini belirttiğiniz durumu, olması gereken sonuçları,
elle yazarak örneklendirip, bu sonuçlara nasıl ulaştığınızı kısaca açıklamanızda yarar var.

Örnek belge özellikleri ve örnek belge yükleme yöntemine ilişkin kısa açıklama cevabımın altındaki İMZA bölümünde var.
.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft office 2010 - türkçe
15-08-2019
Merhaba
Öncelilkle uğraştırtığım için kusura bakmayın örnek e tablonun bağlantısını paylaşıyorum
https://docs.google.com/spreadsheets/d/11927nXzhXB-YMR4mMSrCOLfqDy-9eDJjhIfiq95mXEU/edit?usp=sharing

özetle anlatacak olursam ortak kullanılan FORUMumuz var ve işletme kodları O sütününa otomatik olarak kaydediliyor A sutununa sadece sayı olan kısımları otomatik yazılması gerekiyor A2 satırına yazdığım formül istediğim veriyi veriyor fakat alt satırlarda hata veriyor sürükleme yöntemiyle formulu kopyaladığımda FORUMA girilen her cevap yeni satır açtığından sürükleme yöntemi işe yaramıyor C ve D sütünlarında istediğim formulu elde ettim fakat A sutununu başaramadım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyırum.