DOSYA BİRLEŞTİRME

DOSYA BÝRLEÞTÝRME

Merhaba,

excelde birbirine benzer iki dosyayı nasıl birleştirebilirim...(winwows 97 ingilizce kullanıyorum)

saygılar

Excel Vers. ve Dili
tarkan@tarkanvural.com.tr
Selam;
Ne demek istediğinizi anlamaya çalışıyorum ancak çözemedim dersem lütfen kusuruma bakmayın. Bu saatte kafam çalışmıyor olabilir :)
Excel birbirine benzer iki dosyayı biraz zor tespit eder. Bunu siz yapacaksanız neyi nerede nasıl birleştireceğinize karar vermelisiniz. Ã?rnek verebilirseniz yardımcı olmaya çalışan mutlaka olur.
Kolay gelsin.

Tarkan bey merhaba tekrar ,

Hiperlink ile olmazmı acaba.Ã?zel bir düğmeye link ile bağlantı yapılıp iki ayrı veya benzer dosya birleştirilebilir diye düşünüyorum.

Selamlar.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Hyperlink bir hücreden başka bir hücreye, başka bir sayfanın başka bir hücresine yada başka bir dosyaya gitmeye yarar. Bu dosya birleştirme anlamına gelmez ki

merhaba Necdet bey ,

Hiperlink veye köprü ekle ile değil iki excel dosyasını bir excel-word veya word-powerpoint dosyalarınıda birleştirebilirsiniz.

Nasıl yapılacağı hakkında size örnek bir dosya gönderiyorum.

Selamlar.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
sayın spilavci, Ã?rnek dosyanız için teşekkürler, bunları zaten biliyorum ben, iki ayrı dosyanın birleştirilmesinden sözediliyor. Birleştirmeden anladığım bir dosyanın içine diğer dosyayı eklemektir.

haklısınız necdet bey ben yanlış anlamışım.dosyanın gitmediğini düşündüm ve yeni bir dosya ekledim lütfen dikkate almayın.

selamlar

necdet bey rahatsız ediyorum tekrar kusura bakmayın.aklıma şu geldi.

ekle--nesne--açılan menüdendosyadan oluştur--gözat alttada dosyaya bağla bölümünün okeylenmesi nedersiniz?