Dosya Ekleme Kotası...Konu Cevaplama...Altın Üyelik

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Tüm üye ve site ziyaretçilerine selamlar!...
1) Malum, dosya ekleme ve görüntüleme işlemi için ALTIN ÜYELİK zorunlu.
2) Altın üyeliği olanların da DOSYA EKLEME KOTASI var.
3) Soru cevaplayan hiç kimse için cevap metnine ilişkin bir sınırlama yok.

Bu nedenlerle; sıkça soru cevaplayan üye, yönetici, destek grubu mensubu veya uzmanlar ile bir kısım diğer üyelerin, forumda konulara cevap verirken sadece dosya ekledikleri, cevap metninde konuya ilişkin çözümün ne olduğuna dair hiç bir açıklama-not eklemeden "dosya ekte" gibi bir cevap metniyle yetindiklerini görüyorum.

Kanaatim o ki; konu cevaplayan ilgililerin cevap metninde, cevaba ilişkin olarak en azından biraz ipucu vermelerinde yarar görüyorum (En azından cevapta uyguladıkları yöntemi biraz olsun söyleyebilirler) .

Böyle yapılması halinde foruma olan İLGİnin de artacağını düşünüyorum.

Tekrar selamlar.

Tevfik_Kursun

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro - Türkçe 64 Bit
12-02-2029
Sayın Hocam,
Ben de size katılıyorum, çok haklısınız. Bu, bir şeyler arayan arkadaşların da çok işine yarayabilir.
Bu vesileyle herkesin Yeni Yılı kutlu olsun.
Nice Yıllara ...
Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
Office 2007
24/02/2018
Merhabalar,
Altın üyelik aldım fakat konularıma herhangi bir yardım söz konusu olmadı. Bunun nedeninin yardımcı olabilecek arkadaşların sayısı sınırlı, yardım isteyenlerin sayısı fazla olduğunu düşünüyorum. Siteye yardımcı olacak kişinin artırılmasını ve ALTIN üyelik fiyatının yükseltilmesi ile sorunun çözüleceğini düşünmekteyim. Yada çok farklı bir durum da olabiliri nedenini öğrenmek istiyorum.
Saygılarımla.