dosyayı gönderdim yardımcı olur musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
selam kardeşler.daha önce bu sorundanbahsetmiştim dosyayı göndermemi tavsiye etmişlerdi.sorun şu;!"ana" isminde form var, ona girdikten sonra "kayıt ekle" butonuyla kaydetme formuna giriyoruz.burada tablo görünümünde bir de altform bulunuyor.gerekli kayıtları giriyorum,bazen de "tablo görünümündeki" bu alt forma bilgi girmemem gerekiyor."kişi kodu"veya diğer (ad-soyad-adres) sorgularını çalıştırdığım zaman sırf o alt forma değer girmediğim için sorgu sonucu bomboş görünüyor.ama alt formda KURUL TARİHİ KİMLİĞİ alanına tarihi girdiğim zaman sorgu çalışıyor.ve sadece KURUL TARİHİ KİMLİĞİ alanına değer girersem çalışıyor.mesela bu alanın yanında KİMLİK,SONUÇ ve AÇIKLAMA ALANLARI VAR , buralara değer girip girmemem bir şeyi değiştirmiyor.illaki KURUL TARİHİ KİMLİĞİ alanına değer girmem gerekiyor.benim istediğim;belki o an oraya değer girmemem gerekiyor,sonradan dolduracağım,değer girmeden sorgunun çalışmasını istiyorum,çok kafa yordum ama bulamadım yardımcı olursanız çok memnun olurum ,işiniz rasgelsin,iyigünler millet.

ya doyayı nasıl göndereceğim?

Excel Vers. ve Dili
2000
Takoo kardeş dosyayı göndermişsin ama boş göndermişsin bu seferde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...