"Düzenle" ibaresi yok

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Ofis Profesyonel 2019 x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-03-2020
Merhabalar;

Daha önceleri mesaj yazdıktan ve cevaplandıktan sonra "Düzenle" kısmı vardı. şikayet kısmının yanında... ama artık görünmüyor. Çok kullanışlı ve gerekli bir ibareydi...

EmrExcel16

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
Merhabalar;

Daha önceleri mesaj yazdıktan ve cevaplandıktan sonra "Düzenle" kısmı vardı. şikayet kısmının yanında... ama artık görünmüyor. Çok kullanışlı ve gerekli bir ibareydi...
Merhaba sn @k0081 bu konuyu daha önce bende dile getirmiştim Hüseyin beye , konuyla alakali link aşağidadir 31 nolu mesajimda bunu bulabilirsiniz. Hüseyin beyde konuyla alakali geri bildirim yapmıştir.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Ofis Profesyonel 2019 x64 TR
26-03-2020
Merhaba sn @k0081 bu konuyu daha önce bende dile getirmiştim Hüseyin beye , konuyla alakali link aşağidadir 31 nolu mesajimda bunu bulabilirsiniz. Hüseyin beyde konuyla alakali geri bildirim yapmıştir.

Mesaj için teşekkürler... Ben daha önce fark etmemiştim. iyi oldu söylediğiniz. Tekrardan konuyu gündeme getirdim... belki düzelir.

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
16.08.2026
Merhabalar;

Bu gruplarda ayarlanılabilen bir özellik. Altın Üyelik grubunun aşağıdaki yapılandırmaları kapalı olduğu için mesajlar sonrası düzenleme yetkisi Admin tarafından kaldırılmış.
Bazı üyeler yazdıklarını siliyor ve cevap verenlerin yazıları havada kalıyor belki bu yönde bu izin kaldırılmış olabilir.
212214