e-mail toplama programı hakkında

Kolay gelsın...
Benım ıhtıyacım olan bır e-maıl lıstesı yapmak..bunu ıcınde duyduguma gore e-maıl toplama programı varmıs bu konuda bana yardımcı olabılecek arkadaslar var mı acaba?
butun e-maıl dagıtan sunuculardakı e-maıl lıstelerını alacak ve toplu olarak e-maıl gonderebılmek ıstıyorum bu konuda fıkrı olan var mı?

Dediğniz gibi arttım ancak acılan sıtelerde hepsı ucretlı ve ucretlerıde oyle az uz degıl 80-250 ytl arası degısıyor..Ucretsız olan bılıyorsanız bu konuda Rica edıyorum Yardımcı olunuz..

xxrt' Alıntı:
Konu itibarı ile bu site'de biraz zor.
en azından ucretsız olarak ındırebılecegım bır sıte veya gonderbılıyorsa e-maıl olarak gonderebılırse sevınırım

sonucta ınternet kullanan arkadaslar ıcınde gereklı bır prog dıye dusunuyorum yardımcı olursanız sevınırım....

arkadaşım benim anladığım senin mail listeni oluşturup herkeze göndermek bunu outlook programı ile yapabilirsin. ayrıca outlook'a yahoo hotmail gmail gibi mailleride ekliyebilirsin istediğin kadar maili tek bir seferde kişi listene kaydedeceğin kişilere gönderebilirsin. office içinden çıkan outlook'u öneririm. outlook 2003 özellikle.