Eklenen dosyaları indiremiyorum

Merhaba, siteye çok eskiden üyeliğim bulunuyor fakat aktif olarak kullanmıyordum, excel ile bir işim düştü bir şeylere bakmak istedim fakat hiç bir dosyayı indiremiyorum ve sürekli şu hatayı alıyorum;
ferrarif50, bu uyarıyı almanızın birkaç nedeni olabilir:

Ücretli Üyelik gerektiren bir bölüme giriş deniyor olabilirsiniz.
Video Dersler izlemek için
Forum dosya eklemek veya dosya indirmek için
Altın Üyelik gerekir.
ALTIN ÜYELİK ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Mesaj atmaya çalışıyorsanız, Yönetici (Admin) üyeliğinizi geçersiz kılmış olabilir veya aktivasyonunuz henüz gerçekleşmemiş olabilir

Üyelik yetkileriniz bu sayfaya girebilmeniz için yeterli olmayabilir.

Bu uyarıyı yanlışlıkla aldığınızı düşünüyorsanız lütfen yönetim ile irtibata geçin.

E-mailden olabilir dedim ve onuda güncelledim değişen bir şey olmadı. yardım ederseniz sevinirim, teşekkürler..

Excel Vers. ve Dili
Office 365 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-01-2024
Dosyaları indirebilmeniz için altın üye olmanız gerekiyor

Excel Vers. ve Dili
Evde:Office 2010 Ingilizce
İşte: Office 2010 Ingilizce
Dosya indirebilmek icin altin uye? saygideger buyuklerim ve ustadlarim. bugune kadar en guzel egitim yeri olarak bu siteye olan inancimi bu dakika itibariyle kaybetmis bulunuyorum. sizin icin degersiz bir uye (bedavaci) olsamda sonucta rakamla 1 kisiyim. reklamlar, ozel dersler, daha buyuk ayricaliklar vs bunlari altin uyelige anlarim ama dosya indirememek demek bu siteyi ya parayla uye olarak kullanirsin ya da kullanmazsin demeye getirmektir. cunku excel dosya olmadan duz yaziyla ogrenilebilecek veya calisilabilecek bir program degildir.

bugune kadar yapilan yardimlariniz icin tesekkur ederim. yine herkese cok tesekkur ederim fakat bugun itibariyle uyeligimin tamamen ve kesintisiz silinmesi icin ilgili kimse yardimlarini rica ederim.

Excel Vers. ve Dili
2013 Kullanıyorum
09.01.2019
Bence dosyaları indirmek için Altın Üyelik uygulaması bu siteden faydalanan çoğu kişinin artık parası yoksa faydalanamaması anlamına geliyor.Ben altın üye olmadan siteden çok yararlandım fazla mesaj atmadım ama burdan edindiğim bilgilere bakarak excell konusunda sıfır olduğumun farkına vardım.Eğer siteye ilk girdiğim zamanlar bu uygulama olsaydı bi bakıp geri çıkacaktım belki de.Bilmediğim birşeye para yatırmak mantığımı almazdı çünkü.Ama eklenen dosyaları inceleyerek birçok bilgi edindim ve buna devam ediyorum.Altın üyelik olanlara ayrıcalık tanımak istiyorsak eğer bunu normal ekleri indirmeyi kısıtlayarak değilde Altın üyelere olan özel bölümü biraz daha geliştirerek yapılmalı diye düşünüyorum.Bence bırakın googlede excell ile ilgili soru yazıp sitemize cevap için sitemize gelen kişi girdiği bölümde bulunan eklentiyi indirip sıkıntısını halledebilsin. Excell ile ilgili her türlü soruya cevap bulabildiğini anlayan insanı kovsan bile gitmez :)

Excel Vers. ve Dili
Office Pro 2010
25.01.2019
Bence dosyaları indirmek için Altın Üyelik uygulaması bu siteden faydalanan çoğu kişinin artık parası yoksa faydalanamaması anlamına geliyor.Ben altın üye olmadan siteden çok yararlandım fazla mesaj atmadım ama burdan edindiğim bilgilere bakarak excell konusunda sıfır olduğumun farkına vardım.Eğer siteye ilk girdiğim zamanlar bu uygulama olsaydı bi bakıp geri çıkacaktım belki de.Bilmediğim birşeye para yatırmak mantığımı almazdı çünkü.Ama eklenen dosyaları inceleyerek birçok bilgi edindim ve buna devam ediyorum.Altın üyelik olanlara ayrıcalık tanımak istiyorsak eğer bunu normal ekleri indirmeyi kısıtlayarak değilde Altın üyelere olan özel bölümü biraz daha geliştirerek yapılmalı diye düşünüyorum.Bence bırakın googlede excell ile ilgili soru yazıp sitemize cevap için sitemize gelen kişi girdiği bölümde bulunan eklentiyi indirip sıkıntısını halledebilsin. Excell ile ilgili her türlü soruya cevap bulabildiğini anlayan insanı kovsan bile gitmez :)
Kelimesi kelimesine katılıyorum :)